Bitci güvenilir mi?

Sponsorlukları falan güvenilir kılıyor kendisini fakat Thodex'e de güvenilir diyorlardı. Sadece verdiği parayı kullanacaksan bir problem olmaz diğer türlü ben temkinli yaklaşmanı tavsiye ederim.

Sponsorlukları falan güvenilir kılıyor kendisini fakat Thodex'e de güvenilir diyorlardı. Sadece verdiği parayı kullanacaksan bir problem olmaz diğer türlü ben temkinli yaklaşmanı tavsiye ederim.
Sadece parayı alıp çıkacağım.
Türkiye'de olan firmalara güvenme.

Sadece parayı alıp çıkacağım bir şey olur mu?

Türkiye'de olan firmalara güvenme.

Bir de bir şey daha soracağım.
Benim Binance hesabım var ama arkadaşım Paribu kullanıyor ve ben ona transfer yapmak istiyorum. Hesaplar aynı adda olması lazım? Gönderebilir miyim?
Verilen 100 TL çekemezsin büyük ihtimal limiti vardır.
Yok çekiliyormuş Facebook gruplarında vs çekenler var.

Bir de bir şey daha soracağım.
Benim Binance hesabım var ama arkadaşım Paribu kullanıyor ve ben ona transfer yapmak istiyorum. Hesaplar aynı adda olması lazım? Gönderebilir miyim?

Yok çekiliyormuş Facebook gruplarında vs çekenler var.
Ben sanmıyorum, 100 TL verilir ama direk hesabıma çekeyim olayı bence olmaz. Tabi siz yine deneyin, diğer soru para aktarma olayı bilgim yok, Binance kullanıyorum sadece.

Parayı alıp çıkabilirsen iyi, hatta o parayı al dolar yap sonra da binance hesabına at. Muhtemelen o parayı çekebilmen için hesaba para atman gerekiyor diye yoluna taş koyarlar.

Ben bitci kullanıyorum taraftar tokenlerden de fena kazanmadım. Bugüne kadarda ne para çekerken ne yatırırken sıkıntı yaşamadım.
Bitciden token almak isteyenlere bilgi olarak veriyim. Bugüne kadar anadolu takımları hep kazandırdı fakat en son Karagümrük Spor %30 değerlenirken Türkiye Motosiklet Federasyonu %60 değerlendi, şaşırttı. Hangi tokenin ne kadar artacağı belli olmuyor bazısı zarar da ediyor ama daha zarar eden bir anadolu takımı yok ön satışa girecekler buna göre değerlendirebilir.
Şu an Bitexen de token işine girdi 4-5 süperlig takımının tokenleri ön satışta onuda inceleyebilirsiniz borsa olarak hacmi Bitciden çok daha büyük iyi sonuç verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı