Bitcoin al/sat yaparak kar elde edilir mi?

Meteoradam

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Uzay ve astronomi
Herkese merhabalar. Arkadaşlar örnek vererek anlatayım. A sitesinde BTC 10 TL fakat B sitesinde 16 TL. A sitesinden BTC alip, B sitesine BTC'yi yollarsam kar eder miyim?
Birkac defa gözüme denk geldi böyle bir olay bu nedenle sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen denedim kar var. Ama komisyon oranlarını iyi hesaplamalısınız. Onun yerine al-sat yapmanızı öneririm. Şöyle de yapabilirsiniz, Paribu'dan alıp BTCTürk'e götürüp satarsınız veya tam tersi. Bu şekilde kar etmişliğim var. Ama 1-2k para ile yapılacak iş değil. Yüklü girmelisiniz. Ayrıca şans işi değil bu iş, indikatör okumalısınız. Tradingview gibi siteleri kullanabilirsiniz.

Şahsen denedim kar var. Ama komisyon oranlarını iyi hesaplamalısınız. Onun yerine al-sat yapmanızı öneririm. Şöyle de yapabilirsiniz, Paribu'dan alıp btctürk'e götürüp satarsınız veya tam tersi. Bu şekilde kar etmişliğim var. Ama 1-2K para ile yapılacak iş değil. Yüklü girmelisiniz. Ayrıca şans işi değil bu iş, indikatör okumalısınız. Tradingview gibi siteleri kullanabilirsiniz.

Keşke tüm BTC sitelerinin anlik BTC fiyatlarini gosteren uygulama olsa. Oradan işlem yapılsa super olurdu:)

Keşke tüm BTC sitelerinin anlik BTC fiyatlarini gosteren uygulama olsa. Oradan işlem yapılsa super olurdu:)
Bitcoin alınmaz şimdi, çok yüksek, aldıktan sonra ne olacağı belli olmuyor. BTC Turk ile Paribu arasında evet farklar var ancak kullanışlı ve basit olduğundan dolayı paribu kullanıyorum. Para transferleri hızlı.

Bitcoin alınmaz şimdi, çok yüksek, aldıktan sonra ne olacağı belli olmuyor. BTC Türk ile paribu arasında evet farklar var ancak kullanışlı ve basit olduğundan dolayı paribu kullanıyorum. Para transferleri hızlı.

Aynen bende paribu kullanıyorum. Kullanımı çok basit. BTC Türk bayağı kasıyor zaten. Fazlasiyla bileşen var sitede grafik açılana kadar fiyat değişiyor o derece diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı