Bitcoin ile Nasıl Küçük Çaplı Paralar Kazanılır?

STNBL

Hectopat
Bitcoin ile küçük paralar kazanmayı hedefliyorum. Mümkün mü? Nereden başlamamız gerek? Bu konuya hakim olan değerli arkadaşlarımdan yardımcı olmalarını rica ediyor, teşekkürlerimi şimdiden iletiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O tren kalktı istasyondan dostum. İstiyorsan bilgisayarından programla kasmayı dene ben denedim virgülden sonra 6 sıfırlı bir sayıyı elde etmek için 108 yıl beklemem gerektiğini söyledi.

Bitcoin ile küçük paralar kazanmayı hedefliyorum. Mümkün mü? Nereden başlamamız gerek? Bu konuya hakim olan değerli arkadaşlarımdan yardımcı olmalarını rica ediyor, teşekkürlerimi şimdiden iletiyorum.
Öncelikle hangi konuyla ilgilenmen gerektiğini düşün. Mining ve Trading olarak iki ana bölüme ayırılabilir. Eğer Mining yapmak istiyorsan hiç ilgilenmediğim için bilmiyorum. Ama Trading hakkında birkaç bilgi verebilirim sanırsam.
  • Önce Türk Borsalarında hesap aç (BTCTürk, Paribu, Koineks vs.)
  • Sonra Yabancı borsada hesap aç (Binance, Bittrex vs.) (Ek Not: Eğer meblağ çok küçükse paranı hiç yabancı borsalara çıkarma Türk borsalarında takıl)
  • Türk Borsasını bir ATM olarak kullanıyor çoğu kişi (Sadece para giriş çıkışı yapıyoruz çünkü: hacim yok, coin sayısı az )
  • Türk Borsasına paranı TL olarak havale yoluyla aktarınca BTC, ETH, XRP, DOGE tarzı coinlerden birini seç yabancı borsaya aktarım için (Ben Doge öneririm aktarım ücreti yaklaşık 3 kuruş falan oluyor
  • Yabancı borsaya coinin geçince BTC bazında bozdur ve aklındaki coinleri al.
Hangi coinleri alacağına karar vermek için neredeyse bütün sosyal mecraları kullanabilirsin.(Twitter'da büyük bir Türk Topluluğu var onları takip edebilirsin) Teknik ve Temel Analiz de öğrenmeni tavsiye ederim, öğrenmeye karar verirsen kaynak aramana gerek yok zaten internette istemediğin kadar çok kaynak bulacaksın.

Kendimden örnek vereyim ben bu işe Aralık'ta, 200 Dolarla başladım. Şuan 2000 Dolarım var piyasa düşüşte olmasına rağmen. Yani gayet iyi paralar kazanabilirsin uğraşırsan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı