Bitcoin uygulama tavsiyesi

VenCartes

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel ARC A750
İ5 13400F
3200mhz 8x2 CL16 GoodRam
MSI H610m-e pro
Arkadaşlar Bitcoin işine gireceğim. Sizce hangi Bitcoin uygulaması daha iyi(Mobil için arıyorum)?

Tek bir bilgisayar ile 1 hafta da ne kadar para yapılabilir ?

Bilgisayar değil hocam akıllı telefonlar için sadece, IOS ve Android. Yeni kuruldu ve şu anlık kazanç yok, sadece kazı yapıyosunuz. İlerleyen günlerde kişi sayısı arttıkça Coin kazancı düşecek. Erkenden biriktirmek lazım biraz. Belki tutar değerlenir belki hiç piyasaya sürülmez, ilerde keşke dememek için yükleyin derim. Tek yapmanız gereken 24 saatte bir giriş yapıp kazıyı başlatmak. Pil ve internet harcamıyor, arka planda işlem yapmıyor.

Bence en iyisi Binance.Thodex de kullanabilirsin.Yurtiçi istersen, BTCTurk, Paribu.

Cüzdan olarak arıyorsanız Trust Wallet.
Borsa arıyorsanız BtcTurk, Binance vs.

Bitcoin ile alakası olmayan bir dolandırıcılık arıyorsanız bee network.

Kodum: atprk
Bilgisayar değil hocam akıllı telefonlar için sadece, IOS ve Android. Yeni kuruldu ve şu anlık kazanç yok, sadece kazı yapıyosunuz. İlerleyen günlerde kişi sayısı arttıkça Coin kazancı düşecek. Erkenden biriktirmek lazım biraz. Belki tutar değerlenir belki hiç piyasaya sürülmez, ilerde keşke dememek için yükleyin derim. Tek yapmanız gereken 24 saatte bir giriş yapıp kazıyı başlatmak. Pil ve internet harcamıyor, arka planda işlem yapmıyor.
Peki WI-FI açık olması zorunda mı? Yoksa sadece 24 saatte bir giriş yapmak mı lazım? Ayrıca telefondan telefona değişiyor mu hızı? Nasıl ve nerenden kazıyor?

Kodum: atprk

Peki WI-FI açık olması zorunda mı? Yoksa sadece 24 saatte bir giriş yapmak mı lazım? Ayrıca telefondan telefona değişiyor mu hızı? Nasıl ve nerenden kazıyor?

Telefon farketmiyo, Wifi kapat mobil veri kapat hiçbir fark yok, o devam ediyor sürekli 24 saat boyunca, sadece 24 saatte bir girip başlatıyosun o kadar.

Tomya 'da iyi diye duydum arkadaşım önerdi bana da , yeni üye olanlara 50 tl de bonus veriyorlar inceledim, yakın zamanda onlara geçeceğim sanırım güzel kampanyaları var. araştırdım biraz sağlam yer

Geri
Yukarı