Bitdefender mobil deneme biterse ne olur?

Abone olup olmadığınızı görebilirler ama ne zaman yanıt alırsınız bilemem ve mail adresi isteyeceklerdir sizde de olmadığından biraz sıkıntılı olabilir. Bence Google'e yazın ama sizin tercihiniz tabi ki.

Abone olup olmadığınızı görebilirler ama ne zaman yanıt alırsınız bilemem ve mail adresi isteyeceklerdir sizde de olmadığından biraz sıkıntılı olabilir. Bence Google'e yazın ama sizin tercihiniz tabi ki.
Size çok fazla soru sordum biliyorum. Hepsine teker teker cevap verdiğiniz için teşekkürler. 😊

Merhabalar. Sonra yaparım dedim ancak tekrardan kafama takıldı. Kayıt olduğumda acaba bir (e-postaya) mesaj/bildirim geliyor mu diye merak ettim ve gelenlerde "hesabınızı doğrulayın" diye bir mesaj/bildirim vardı. Ben de doğrulamadım. Herhalde para çekmeyecektir değil mi? Ayrıca 'abonelikler' kısmında da bir abonelik yok. Google'a da geri bildirim attım sanırsam.

Hesap doğrulamanın ücretlendirme ile bir alakası var mı uygulama bazında emin değilim. Abonelik gözükmüyorsa yoktur zaten Googleye yazmışsınız, ondan yanıt bekleyin içiniz rahat etsin.

Hesap doğrulamanın ücretlendirme ile bir alakası var mı uygulama bazında emin değilim. Abonelik gözükmüyorsa yoktur zaten Googleye yazmışsınız, ondan yanıt bekleyin içiniz rahat etsin.
Teşekkürler. :) Umarım yoktur da uğraşmam daha fazla. Her neyse gerçekten size çok teşekkür ederim. Bana çok yardımcı oldunuz. Sizi çok fazla uğraştırdım.

Geri
Yukarı