BitFenix BPA600 iyi midir?

Lyrea

Hectopat
Ben yakın zamanda İtopya üzerinden eray hanma sistem almıştım. İçinde i3 13100F ve MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black var. İçindeki PSU ise BitFenix bpa600. bu PSU'yu araştırdığımda önerilmediğini gördüm. Ben de emin olmak için burada konu açtım. Buradan alacağım cevaplara göre yeni bir model almak için konu açıp bpa600'ü hiç kullanmadan satmaya veya iade etmeye çalışacağım. BitFenix BPA600 iyi bir model midir?
Teşekkürler.

Kusura bakmayın bunu önceden söylemem gerekirdi. Bu bilgisayarda Blender ve benzeri programlar kullanılacak ayrıca oyun oynanacak. Ekran kartı ve işlemci çok ısınırsa voltaj düşürme gibi şeyler yapabilirim. Bu bir soruna yol açar mı? Bir de elektrik kesintilerinde sıkıntı olur mu?

Kusura bakmayın bunu önceden söylemem gerekirdi. Bu bilgisayarda Blender ve benzeri programlar kullanılacak ayrıca oyun oynanacak. Ekran kartı ve işlemci çok ısınırsa voltaj düşürme gibi şeyler yapabilirim. Bu bir soruna yol açar mı? Bir de elektrik kesintilerinde sıkıntı olur mu?

Undervolt yapmak probleme sebep olmaz, yani PSU tarafında. Elektrik kesintilerinde ise model ne kadar kaliteli ise bozulma ihtimali o kadar düşük. Bu hemen ilk kesintilerde bozulacağı anlamına gelmiyor. Kullanın.

Kusura bakmayın uzatıp duruyorum. Sisteme bir şey olursa yenisini alamayız. O yüzden bir korkum var. Kendi sitesinde 3 yıl garantisi var. 2-3 yıl sonra değiştirmem uygun olur mu?

Kusura bakmayın uzatıp duruyorum. Sisteme bir şey olursa yenisini alamayız. O yüzden bir korkum var. Kendi sitesinde 3 yıl garantisi var. 2-3 yıl sonra değiştirmem uygun olur mu?

Rica ederim ne uzatması. Bunun belirli bir zamanı yok. Yıllarca hiç bozulmadan kullanabilirsiniz yani. 3 yıl sonra değiştirirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı