BITFENIX Formula 650W vs NZXT C750W PSU

Bitfenix Formula 80+ Gold sertifikası var. Bitfenixi tercih ederdim.

Bitfenix Formula 80+ Gold sertifikası var. Bitfenixi tercih ederdim.
İkisi de kaliteli, 12v kanalından verdiği watt önemli. Hangisi yüksekse onu alabilirsin.

Arkadaşlar bilgilendirme amacı ile yazıyorum lütfen yanlış anlamayın.

PSU seçerken yalnızca sertifika ve 12V kanalından verdiği güce göre seçim yapmak bizleri epey yanıltır. İç yapı kalitesi ve buna bağlı olarak performans testleri bize ürünün gerçekten nasıl olduğunu anlatır. Bazı konular elbette bazı şeyler ile dolaylı olarak bağlantılı ama bakarken tek bunlara bakmak sağlıklı sonuçlar doğurmaz. 💁‍♀️

Arkadaşlar bilgilendirme amacı ile yazıyorum lütfen yanlış anlamayın.

PSU seçerken yalnızca sertifika ve 12V kanalından verdiği güce göre seçim yapmak bizleri epey yanıltır. İç yapı kalitesi ve buna bağlı olarak performans testleri bize ürünün gerçekten nasıl olduğunu anlatır. Bazı konular elbette bazı şeyler ile dolaylı olarak bağlantılı ama bakarken tek bunlara bakmak sağlıklı sonuçlar doğurmaz. 💁‍♀️
Hocam bildiğim kadarıyla iki psuda gayet kaliteli. O yüzden yüksek watt verene yönelmesini tavsiye ettim.

Hocam bildiğim kadarıyla iki psuda gayet kaliteli. O yüzden yüksek watt verene yönelmesini tavsiye ettim.

Yok ikisi de kaliteli ama birisi diğerinden daha kaliteli sonuçta. İkisi de 12V kanalından tam güç veriyor. O yüzden diğer pek çok parametreye bakmamız lazım kalite belirlemek için.

@Oreki Hocamın dediğini dinleyin derim, PSU konusunda master yapmış. 😃

Estağfurullah...

Geri
Yukarı