Bitmain Antminer KS3 mining cihazı alınır mı?

Evet, merhaba. Cihazın adi bitmain antminer ks3.
Fiyatı ise 1 milyon TL. Aşağıya bırakıyorum linki.

Kâr oranı ise görseldeki gibi.
Sizce alınmalı mı? Değerli arkadaşlar. Kârı hiç de az değil biliyorum. Epey düşer kâr oranı ama 1 ayda amorti ediyor. Şu an yok öyle bir cihaz.

Eki Görüntüle 1814026

@TENSES

Yurt dışından kendimiz getirtirsek 32-35 bin dolar ediyor bu arada.

Çoğu kişiye danıştım KS3 günlük getirisi 2.5k dolar değil hiçbir cihaz günde 2.5k kazıp 30-60k dolara satılmaz madem o kadar kazıyor neden firma sahibi 1ayda kazıp beleşe getirmiyor çok mantıksız 2.cisi o cihaz 1K dolara satılıyordu (ön sipariş) ABD'de alan birkaç adam gördüm. Tahminime göre bitmain global bir scam atıyor.

Evet, merhaba. Cihazın adi bitmain antminer ks3.
Fiyatı ise 1 milyon TL. Aşağıya bırakıyorum linki.

Kâr oranı ise görseldeki gibi.
Sizce alınmalı mı? Değerli arkadaşlar. Kârı hiç de az değil biliyorum. Epey düşer kâr oranı ama 1 ayda amorti ediyor. Şu an yok öyle bir cihaz.

Eki Görüntüle 1814026

@TENSES

Yurt dışından kendimiz getirtirsek 32-35 bin dolar ediyor bu arada.

O cihaz alınmaz tahminime göre global scam atıyor adamlar günde 2.5k dolar kazan bir makine 30-60kya satılmaz ve birkaç bilgili insana danıştım onlarda yalan dedi bu iş bitmiş hiç bulaşma bence.

Son düzenleme:
Bu post atıldığında cihazı almış olsaydın, şu anda 1 buçuk milyon kazanmış parayı amorti etmiş olacaktın ve şu anda günde 120 dolar kazanç almaya devam ediyor olacaktın hocam ☺️ Kuzenim Eylül'de aldı amorti etti. Şu an günlûk 120 doların keyfini suruyor.

Bu post atıldığında cihazı almış olsaydın, şu anda 1 buçuk milyon kazanmış parayı amorti etmiş olacaktın ve şu anda günde 120 dolar kazanç almaya devam ediyor olacaktın hocam ☺️ Kuzenim Eylül'de aldı amorti etti. Şu an günlûk 120 doların keyfini suruyor.
benimde entrym var konuda sabah sabah kahvaltımı yapıp çayımı içerken maillerime bakıyordum bilsirimi geldi mesajınızın feci noralim bozuldu sağolun djaljd

Yeni konular

Geri
Yukarı