Cryptotab browser Bitcoin mining

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Geçenlerde böyle bir şey duymuştum, tarayıcı açık kaldıkça veya kullandıkça Bitcoin mining yapıyormuş. Biraz kullandım denedim, gerçekten mining yapıyor ama bunun elektrik faturası falan çok gelir diye yapmayı bıraktım artık. Kullananlara falan soruyorum, internete yazıyorum ama sadece işlemcini kullandığını elektrikle bir alakası olmadığını falan söylüyorlar. Ctb'a girince bulut madenciliği satın alıp buluttan kazabiliyosunuz, nasıl oluyor bu anlamadım. Tam bir açıklar mısınız?

Cryptotab browser gereksiz bir uygulama. Çok düşük kazım yapıyor. İşlemci kazımı için Monero deneyebilirsiniz fakat işlemci kazımlarında fazla bir şey beklememek lazım.

Cryptotab referansla birlikte kazanç getirebilen bir uygulama ya da browser tek kişi pek kazanamazsın elektrik paran da aylık en fazla 5 10 TL etkiler binler ödemezsin. İşlemcin çok ısınacak tabii ne kadar kullanmasını istersen o kadar ısınıcak ve o kadar kazandıracak. Pasif 3 5 kuruş kazansın PC açıkken diyorsan arkada aktif bırakırsın en düşük güce çekersin çok da etkilemez işlerini ve elektriğini.

Geri
Yukarı