Bitpazarından alınan Logitech F710'un nano alıcısı yok

Ys.orj

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi bugün bitpazarından 20 liraya Logitech F710 aldım orada iyice aradım ama USB'si yoktu.
Biraz buralara baktım ve desteğe yazınca 1 kerelik yolluyorlarmış, ben de desteğe yazdım ama bot vardı, sonra sana ulaşmamız için mail bırak dediler. Maili yazdım ve botla olan konuşmamı yazmışlar, ben de o maile yanıt verdim yeni bir USB göndebilir misiniz diye. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
yedi yıl önce bende logitech kablosuz klavye buldum.
Dongle'ı yok diye logitech servisini aradım , Hollanda'dan bir tane gönderdiler. :)

Son düzenleme:
Eğer seri numarası varsa kontrolcünün arkasında Logitech müşteri hizmetlerine yazıp sana yeni birisini yollarlar. Geçen sene bende sorun yaşamıştım Nano alıcıda Hollanda'dan ücretsiz getirmişlerdi. Bu arada dediğin botla bende karşılaştım cevabımı alamadığım için beni canlı desteğe atmışlardı

Eğer seri numarası varsa kontrolcünün arkasında Logitech müşteri hizmetlerine yazıp sana yeni birisini yollarlar. Geçen sene bende sorun yaşamıştım nano alıcıda Hollanda'dan ücretsiz getirmişlerdi. Bu arada dediğin botla bende karşılaştım cevabımı alamadığım için beni canlı desteğe atmışlardı.

Canlı desteğe nasıl bağlanıcağım.

Bana böyle e-posta attılar.

Bana böyle e-posta attılar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-12-15-58-58-966_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2024-02-12-15-58-58-966_com.google.android.gm.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı