Bizde Hesaplı Güvenilir midir ?

Tekrar Merhaba,
17.10.2018 Akşam 17:00 'da sipariş ettiğim anakart 18.10.2018 öğlen 12:00 da elime ulaştı. Kutuyu alırken gerçekten çok şaşırdım, beklemediğim bir gönderim hızı. Kutu açılımı gerçekleştirirken garip şeyler oldu. Güvenlik etiketi yoktu, anakart kutu içeriği dağınık ve olması gerektiği gibi değil di, (Kullanım kitapçığı kurulum CD vs en üstte yer alıyordu) ürün koruma poşetinde ciddi kırışıklıklar vardı, anakart pili ve ses chipseti üzerinde parmak izleri mevcuttu. İlgili firmayı arayıp bunlardan bahsettim fotoğraflayıp mail atmamı istediler. Ürünün fotoğraflarını ve tarafıma mantıklı bir açıklama yapılması yönünde beklentilerimi içeren bir mail attım. Ürün çalışıyor mu? bilgim yok. Henüz test etmedim zaten önemlide değil, adıma faturalı kayıtlı ve garantili bir ürün problem olacağını düşünmüyorum. Konu ile ilgili gelişmeleri yazacağım.

Eki Görüntüle 338043
Eki Görüntüle 338044
Eki Görüntüle 338045
Firma yetkilileri konuyu araştırdıklarında aldığım ürünün b350 chipset anakart olması sebebi ile 2. nesil Ryzen işlemciler ile çalışabilmesi için bios update yaptıklarını, bu sırada parmak izi oluştuğunu düzgün bir dille anlattılar. İsteğim halinde ürünün iadesini yapabileceğimi söylediler. Art niyet olmadığını ve zarara uğramayacağımı düşündüğüm için açıklamayı mantıklı buldum. Sonuç olarak firmadan memnun kaldım arkadaşlar. Aradığınız zaman kısa sürede cevap veren yetkililer bulabileceğiniz ve sattıkları ürünün arkasında duran bir firma bizdehesapli.com. Konu ile ilgili benim yaşadıklarım ve düşüncelerim bunlardır. Umarım faydalı olacaktır.
Aldığınız anakart açılmış gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı