BJK - Göztepe, GS - Malatya skor tahmini

ACExACE

Hectopat
BJK, Göztepe’ye kaç gol atar? Deplasmandalar ve büyük eksikleri var. Sizce kaç gol atarlar?
Galatasaray evinde Malatya'ya kaç gol atar? BJK, Hatay’a 7 atınca şampiyonluğu hak etti helal olsun demistim ama son futbollari ile şampiyon olmaları zor. Fanatiklik yapmayın diğer takımları da küçümseyecek şeyler yazmayın. Malatya 3-5 veya 6-0, belki 1 gol yer Galatasara; Besiktas’in ise en fazla 2-4 arası atacağını düşünüyorum 4 çok zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beşiktaş ve Fenerbahçe kanser takımlar. Son 8 hafta ne oluyorsa oluyor. Galatasaray ise son haftalarda bombardıman yapan bir takım. Her şeyi yapabilirler. Skor tahminlerim şöyle:
Galatasaray 5 - 1 Malatyaspor
Beşiktaş 2 - 0 Göztepe
Bu durumda sanırım Beşiktaş şampiyon oluyor. Umarım şampiyon oluruz, inanın çocuklar!

Besiktas 3 atabilir belki ama Malatya gol atamaz diye tahmin ediyorum.

Malatya küçük Galatasaray. Rahat 4+ fark atar ve şampiyon olur GS

Besiktas 3 atabilir belki ama Malatya gol atamaz diye tahmin ediyorum.

Ya berabere kalıp ¨Tamam, siz iyiydiniz...¨ diyeceğiz, ya da farkla kazanıp şampiyon olup ¨Koyduk geçtik!¨ diyeceğiz. Galatasaray farkla alır Malatya'yı ancak Beşiktaş yenilme ihtimali bile var. Nede olsa Beşiktaş bu, tiner kafasıyla maça çıkan taraftarların olduğu takım
Malatya küçük Galatasaray. Rahat 4+ fark atar ve şampiyon olur GS

Ya kara kartal ne yapar?

Göztepe de küçük GS. Ölümüne oynar GS şampiyon olur.

Daha maç oynanıcak mı? Puanlar aynı ama Galatasaray ikinci.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…