BKM Kitap güvenilir mi?

Kitapsepetinden 40'a yakın kitap aldım arada ayraç falan gönderiyorlardı 1 haftada kargo geliyordu bkmden alışveriş yapmadım önceden ama arkadaşlar güvenli diyor ise uygun olanı seçmek daha mantıklı gibi bu arada almak istediğiniz çizgi romanın adı nedir? Bende bu aralar okuyacak bir şey bulamıyorum.
Peki hocam o zaman biraz daha emin olduktan sonra alayım çizgi romanları. Çizgi roman isimleri, "Venom'un Doğuşu Cilt: 1 ve Venom'un Doğuşu Cilt: 2".

Ortalama bir fiyata sahip. Yani gerçek bir indirim gibi gelmedi bana.
Amazon'da iki çizgi romanda 7 kuruş daha ucuz hatta :D
Ciddi misiniz hocam? Amazon da ben bulamamıştım. Linkini atar mısınız, oradan alayım bari.

Peki hocam o zaman biraz daha emin olduktan sonra alayım çizgi romanları. Çizgi roman isimleri, "Venom'un doğuşu cilt: 1 ve Venom'un doğuşu cilt: 2".

Teşekkürler bende 2 çizgi roman öneriyim
1-Batman gecegezen: Batman olmadan önceki genç Bruce Wayne'i anlatıyor kullanılan renk paleti şahane
2-flash yeniden doğuş: Bary allenin geri dönüşünü anlatıyor yarısı sıkıcıydı fakat sonları güzeldi.

Teşekkürler bende 2 çizgi roman öneriyim
1-Batman gecegezen: Batman olmadan önceki genç Bruce Wayne'i anlatıyor kullanılan renk paleti şahane
2-flash yeniden doğuş: Bary allenin geri dönüşünü anlatıyor yarısı sıkıcıydı fakat sonları güzeldi.
Batman Gecegezen'i birkaç ay önce alıp okumuştum hocam gerçekten muhteşemdir. Flash Yeniden Doğuş'a bir göz gezdireyim, beğenirsem alabilirim teşekkür ediyorum.

Peki hocam o zaman biraz daha emin olduktan sonra alayım çizgi romanları. Çizgi roman isimleri, "Venom'un doğuşu cilt: 1 ve Venom'un doğuşu cilt: 2".

Ciddi misiniz hocam? Amazon da ben bulamamıştım. Linkini atar mısınız, oradan alayım bari.

Bu arada stok durumunu öğrenemezsin. Fakat stok bittikten sonra stokları yeniliyorlar ve daha pahalıya sattıkları oluyor. Ama bu her site için geçerli.
Ve sadece 2. Cilt 7 kuruş daha ucuzmuş bence ikisini de BKM Kitap'tan alın kargo bedava gelir.

Batman Gecegezen'i birkaç ay önce alıp okumuştum hocam gerçekten muhteşemdir. Flash yeniden doğuş'a bir göz gezdireyim, beğenirsem alabilirim teşekkür ediyorum.

Rica ederim, aklıma yeni geldi Spider-Man noir serisini de okumadıysanız öneririm bunun maalesef Türkçe basımı yok ama dijital okuyabilirsiniz.

Bu arada stok durumunu öğrenemezsin. Fakat stok bittikten sonra stokları yeniliyorlar ve daha pahalıya sattıkları oluyor. Ama bu her site için geçerli.
Ve sadece 2. Cilt 7 kuruş daha ucuzmuş bence ikisini de BKM Kitap'tan alın kargo bedava gelir.
Tamamdır hocam, ikisini de BKM Kitap'tan alacağım o zaman.

Konuya cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

Rica ederim, aklıma yeni geldi Spider-Man noir serisini de okumadıysanız öneririm bunun maalesef Türkçe basımı yok ama dijital okuyabilirsiniz.
Teşekkürler hocam fakat dijital okumayı çok sevmiyorum ya.

Geri
Yukarı