BKM Kitap güvenilir mi?

554130

Decipat
Hocalarım selam, ben 2 adet çizgi roman almak istiyorum. Bu çizgi romanların internet satış fiyatlarına göz gezdirdiğim zaman çoğu sitede 95-105TL arasında gidip geliyor fakat ne hikmetse BKM Kitap’ta iki çizgi roman da 68TL. Nasıl oluyor da diğer sitelere göre bu kadar ucuza satabiliyorlar? Sizce güvenebilir miyim bu siteye?

Site güvenilirde kargolama kısmı bazen sorun yaratabiliyor. Tedarik sorunları yüzünden kargo gecikebilir.

Site güvenilirde kargolama kısmı bazen sorun yaratabiliyor. Tedarik sorunları yüzünden kargo gecikebilir.

Tedarik sorunu derken nasıl bir sorunla karşılaşırım? Ellerinde olmayan ürün mü satıyorlar?

Ben çizgi romanları genelde kitapsepeti üzerinden alıyordum çoğu siteden en uygunu orası oluyordu bir bakin isterseniz belki daha uygundur fiyati.

Peki nasıl piyasa değeri 95-105TL arası olan çizgi romanı 68TL'ye sattıklarına dair bilginiz var mı?

Bazen tek bir ürün kalınca uyguna satan yerler oluyordu. Belki aynı durum vardır. Bkm uzun yıllardır satış yapan bir firma mağdur olacağınızı sanmam. Kendim de siteyi kullanmış biri olarak söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı