BKM Kitap kargoya verildi yazıyor ama vermemiş

Gönderiyi arada bir takip edin. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız BKM'nin müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatın ve gönderinin iade iptalinin sağlanmasını rica edin. Yani onlara gitmeden size tekrar geri dönmesini isteyin. Mağdur olan sizsiniz unutmayın. Biraz üstelemek gerekebiliyor bazen.

Şayet normalde kargo takip sistemine bekleme süresi içerisinde son durumu muhakkak düşecektir. Sizin gönderiyi takip etmeniz gerekiyor.
pc başında yatırımcı, coinci gibi bekliyorum 1 saattir 😀

BKM Kitap biraz bekletebiliyor. Bilgilenmek için müşteri hizmetlerine ulaşmakta -en azından ulaşmaya çalışmakta- fayda var. Saatlerce bekleyerek olacak şey değil.
elemanların müşteri hizmeti yokki,sadece robot konuşuyor.

Siparişiniz hazır olup, kargo firması tarafından alınmayı beklemektedir.

Son düzenleme:
elemanların müşteri hizmeti yokki,sadece robot konuşuyor.

Siparişiniz hazır olup, kargo firması tarafından alınmayı beklemektedir.
Son durum bu şekilde gözüküyorsa kargo firması oraya gidip gönderiyi alıp çıkışını sağlayacak demektir.

Her yer bir değil. Kargoda çalışan temsilci yanlış bilgilendirmiş olabilir. Kargo şirketleri bazı firmalarla anlaşma yaparlar ve gönderileri firmaya gidip kendileri alır. Bazı firmalar ise kendileri kargo şirketine giderek gönderileri bırakır. Sizinkinde muhtemelen kargo şirketi kendisi firmaya gidip ürünleri teslim alıp çıkışı sağlayacaktır. 1 2 gün içerisinde gönderinin çıkışı sağlanır diye düşünüyorum.

Son durum bu şekilde gözüküyorsa kargo firması oraya gidip gönderiyi alıp çıkışını sağlayacak demektir.

Her yer bir değil. Kargoda çalışan temsilci yanlış bilgilendirmiş olabilir. Kargo şirketleri bazı firmalarla anlaşma yaparlar ve gönderileri firmaya gidip kendileri alır. Bazı firmalar ise kendileri kargo şirketine giderek gönderileri bırakır. Sizinkinde muhtemelen kargo şirketi kendisi firmaya gidip ürünleri teslim alıp çıkışı sağlayacaktır. 1 2 gün içerisinde gönderinin çıkışı sağlanır diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim 🙂

agalar dediğiniz gibi oldu kitaplarım yola çıkmış yarına gelir tahminimce. Hepinize Teşekkür ederim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı