BKM kitap mağduriyeti

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar olayı hiç uzatmadan özet geçiyorum.

11.10.2020 tarihinde A kitabını sipariş verdim, sisteme baktığımda da A kitabı siparişiniz alındı yazıyordu. Site kitabı kargoya 1 hafta sonra ancak verdi, kitabın bana ulaşması 11 gün sürdü, siteyi suçlamadım ben genede PTT Kargo'nun hantallığını biliyoruz hepimiz ama öyle değilmiş. 22.10.2020 tarihinde kitap elime geçti. Ama site bana sipariş ettiğimden farklı bir kitap göndermiş. Hemen sistemden kontrol edeyim dedim, yani ben siparişi ilk verdiğimde sistemde A kitabı yazıyorken, onu değiştirip B kitabı yapmışlar. Yani bildiğiniz sisteme müdahale edip ben B kitabını sipariş vermişim ve bir yanlışlık yokmuş gibi göstermeye çalışıyorlar.

Aldığım kitap TYT Geometri kitabı, aklınız karışmasın diye sadece A ve B diye örneklendirdim.

Şikayetvar üzerinden şikayet oluşturdum, cevap geldi WhatsApp üzerinden iletişime geçin diye, geçtik ama görüldü bile atmıyorlar. Şikayetvar sitesine girdiğimde şaşırdım zaten, çünkü sayfalarca şikayet var ve bu şikayetlerin hepsi yeni arkadaşlar.

Bu sitede şu an çok iyi indirimler var, insanlarda indirim olduğu için bu site üzerinden sipariş veriyorlar maalesef. Bu site bildiğiniz yasal dolandırıcılık yapıyor, 10-15 TL fazla verin ama bu site üzerinden lütfen sipariş vermeyin. WhatsApp üzerinden iletişim kurun diyorlar dönüş yapmıyorlar, sisteme müdahale edip müşteriyi aptal yerine koyuyorlar.

Benim gibi TYT AYT kitabı kovalayan öğrencilerin parasına göz dikmişler en son artık. TYT AYT kitaplarında çok fiyat düşüşleri var.

Şu linke girip bir bakın, herkes kargonun geç, hasarlı gönderilmesinden ya da yanlış ürün gönderiminden şikayetçi. Bkm Kitap - Şikayetvar

Son düzenleme:
BKM ile 14-15 günde zor ürün getirttik. Birkaç deneme ve kitap serisi almıştım. Aralarında KPSS denemeleri ve kitapları da vardı. Bir baktım, stokta var olan kitaplar bize 3-4 gün sonra yok denerek verilmedi. Ücretin iadesi oldu mu bilmiyorum ama kepazeliktir kimse kusura bakmasın. Biri 200 TL diğeri 85 TL gibi bir rakama denk gelen 2 alışveriş yaptım. Bunla beraber son buldu. Adamlar eve getirmeye bile üşenmişti bildiğiniz. Herkesin kargosu gelirken bize 14-15 günde gelmesi daha kötü oldu. Bununla ilgili konu da açmıştım Sosyal'de. Sonra BKM'nin sitesinden üyeliğimin iptali için mesaj attım. Halen silmediler ve SMS atıyorlar her gün. Umarım sorununuz çözülür.

BKM ile 14-15 günde zor ürün getirttik. Birkaç deneme ve kitap serisi almıştım. Aralarında KPSS denemeleri ve kitapları da vardı. Bir baktım, stokta var olan kitaplar bize 3-4 gün sonra yok denerek verilmedi. Ücretin iadesi oldu mu bilmiyorum ama kepazeliktir kimse kusura bakmasın. Biri 200 TL diğeri 85 TL gibi bir rakama denk gelen 2 alışveriş yaptım. Bunla beraber son buldu. Adamlar eve getirmeye bile üşenmişti bildiğiniz. Herkesin kargosu gelirken bize 14-15 günde gelmesi daha kötü oldu. Bununla ilgili konu da açmıştım Sosyal'de. Sonra BKM'nin sitesinden üyeliğimin iptali için mesaj attım. Halen silmediler ve SMS atıyorlar her gün. Umarım sorununuz çözülür.
Vallahi çözülecek gibi değil ki. Cevap atıp ortadan kayboluyorlar, tabii bunları denetleyen felan da yok mis gibi dolandırıcılıklarını yapıyorlar. Şu sorun hallolsun zaten üyeliğimi iptal edicem bende. 2 sene önce bu siteyi bir arkadaşım önerdi diye alışveriş yaptım, böyle olacağını bileydim...

Hukuken bunları şikayet edebileceğimiz dava edebileceğimiz bir yer yok mudur onu düşünüyorum ben şimdi. Kimse üzerine düşmemiş biz düşelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı