BKM kitap siparişi hala hazırlanıyor

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar BKM kitap üzerinden sipariş verdim geçen hafta pazartesi, bugün salı hala hazırlanıyor yazıyor. Müşteri hizmetlerini aradım mail attım geri dönüş alamıyorum. Maile cevap yok. Müşteri hizmetlerine bağlanilamiyor. Şikayetvar sayfasına yazdım şikayet iletildi yazıyor, daha önce hiç başıma gelmemişti.

BKM üzerinden ilk siparişim değil bu arada. Şikayetlere bakınca otomasyon değişikliğinden dolayı geç gönderim olduğunu cevap olarak veriyor BKM kitap. WhatsApp üzerinden mesaj yazdım 24-48 saat arasında geri dönüş yapılacak diyor. Başka ne yapabilirim? Beklemek istemiyorum artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar BKM kitap üzerinden sipariş verdim geçen hafta pazartesi, bugün salı hala hazırlanıyor yazıyor. Müşteri hizmetlerini aradım mail attım geri dönüş alamıyorum. Maile cevap yok. Müşteri hizmetlerine bağlanilamiyor. Şikayetvar sayfasına yazdım şikayet iletildi yazıyor, daha önce hiç başıma gelmemişti.

BKM üzerinden ilk siparişim değil bu arada. Şikayetlere bakınca otomasyon değişikliğinden dolayı geç gönderim olduğunu cevap olarak veriyor BKM kitap. WhatsApp üzerinden mesaj yazdım 24-48 saat arasında geri dönüş yapılacak diyor. Başka ne yapabilirim? Beklemek istemiyorum artık.

Sıkışıklıktan dolayı geç geliyor kitaplar benim yaklaşık 2 hafta gelmemişti, iptal edip başka siteden aldım.

Önceden böyle yapmıyordu en son mayıs ayında vermiştim bir iki gün içinde kargoya verilmişti.
Şanslıymışsınız. 2018'den beri kullanıyorum, çok nadiren hızlı bir şekilde kargoya verdiklerini gördüm. En hızlı kargoya verişleri 4 gün benim sipariş geçmişimde, o da 2018 yılında. Dua edin de elimizde yok deyip iade etmesinler. Ellerinde olmayan veya tedarik edemedikleri kitapları satmakta da üstlerine yoktur.
Hızlanması için yapabileceğiniz başka bir şey olduğunu düşünmüyorum. Belki sosyal medyayı deneyebilirsiniz.

Bence iptal edip paranızı almaya bakın.Üniversiteler açıldığında bende sipariş vermiştim 14 ekimde sipariş verdim 10 gün hazırlanıyorda kaldı ayın 26'sında ise sadece 2 kitap geldi.Zor da olsa müşteri hizmetlerine ulaşabildim.Adamların bana söylediği tek şey akademik kitap aldığınız için tedarik edemiyoruzdu. Her sitede oluyor bu zamanda böyle sıkıntılar dedi. Ben iptal edip kitapyurdundan sipariş verdim 2 güne kitaplar bana ulaşmıştı.

Bence iptal edip paranızı almaya bakın. Üniversiteler açıldığında bende sipariş vermiştim 14 Ekim'de sipariş verdim 10 gün hazırlanıyorda kaldı ayın 26'sında ise sadece 2 kitap geldi. Zor da olsa müşteri hizmetlerine ulaşabildim. Adamların bana söylediği tek şey akademik kitap aldığınız için tedarik edemiyoruzdu. Her sitede oluyor bu zamanda böyle sıkıntılar dedi. Ben iptal edip kitapyurdundan sipariş verdim 2 güne kitaplar bana ulaşmıştı.

Hocam kitap baskısı olmadığı için iptal ettim ve 1 gün sonra yattı kitap sitede var diye güvendim vaktim çöpe gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı