Bkmkitap tedarik ediliyor gözüken sipariş kaç günde teslim edilir?

XSamurai

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Hayırlı akşamlar. Bkmkitap üzerinden ilk defa kitap sipariş ettim. 3 kitap sipariş ettim sadece biri tedarik edildi yazıyor. Ortalama kaç günde gelir? 3 gün oldu.

Öncelikle geçmiş olsun diyorum. BKM Kitapevi biraz sorunlu firma ve tedarik yöntemiyle çalışıyor yani ürün stokta olmuyor. Siz sipariş ettiğinizde anlaşmalı mağaza ve kitapevlerinden kitabı tedarik edip size göndermeye çalışıyorlar. Birçok şikayeti olan ve çoğu şikayetlere de çözücü, yapıcı yolla yaklaşmayan bir firma. Gelmesi 2 hafta da 2 ay da sürebilir, bilemeyiz. Şikayetvar sitesinden firmanın şikayetlerine bakabilirsiniz. Bir daha bu firmayı tercih etmeyin derim.

Öncelikle geçmiş olsun diyorum. BKM Kitapevi biraz sorunlu firma ve tedarik yöntemiyle çalışıyor yani ürün stokta olmuyor. Siz sipariş ettiğinizde anlaşmalı mağaza ve kitapevlerinden kitabı tedarik edip size göndermeye çalışıyorlar. Birçok şikayeti olan ve çoğu şikayetlere de çözücü, yapıcı yolla yaklaşmayan bir firma. Gelmesi 2 hafta da 2 ay da sürebilir, bilemeyiz. Şikayetvar sitesinden firmanın şikayetlerine bakabilirsiniz. Bir daha bu firmayı tercih etmeyin derim.
Bir daha tercih etmeyi düşünmüyorum. Umarım en yakın zamanda elime ulaşır. Yarın firmaya ulaşmaya çalışacağım.

@XSamurai sırf birkaç kuruş daha ucuz olduğu için böyle firmaları bir daha tercih etmemenizi tavsiye ederim. Tipik bir laf vardır: Ucuz etin yahnisi bu kadar olur diye. Gerekirse biraz daha fazla ücret ödeyin, kaliteli hizmet alın. Tekrardan geçmiş olsun.

@XSamurai sırf birkaç kuruş daha ucuz olduğu için böyle firmaları bir daha tercih etmemenizi tavsiye ederim. Tipik bir laf vardır: Ucuz etin yahnisi bu kadar olur diye. Gerekirse biraz daha fazla ücret ödeyin, kaliteli hizmet alın. Tekrardan geçmiş olsun.
Diğer yerlere göre uygun bir fiyatı olduğu için tercih etmiştim fakat böyle olacağını tahmin etmemiştim. Yeniden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
@XSamurai en iyisini yapmışsınız. Bu siteyle uğraşılmaz, bir daha tercih etmemenizi tavsiye ederim. Tekrardan geçmiş olsun. Amazon gibi sitelere bakabilirsiniz. Bir tık pahalı oluyor da hiç değilse böyle şeylerle uğraşılmıyor.

Geri
Yukarı