Apple'ın sitesinden gelecek sipariş kaç günde teslim edilir?

Raxana

Hectopat
Yer
Kıbrıs
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Apple.com üzerinden özel konfigürasyon bir MacBook Pro siparişi yaklaşık ne kadar süre de teslim edilir?

Merhaba, kargo takip numarası ile kargonuzu sorgulatın, kargo firmasina göre degiskenlik gösterecektir.

29 Ekim 2020'de Macbook Pro, Airpods ve de USB-A USB-C dönüştürücü almıştık.
1604396431909.png

Fakat biz özelleştirmemiştik. Özelleştirilince de aynı tarihten geleceğini düşünüyorum.

Airpods ile dönüştürücü elimize ulaştı.

Stokta olup olmadığı orada yazıyor,var ise İstanbuldaki Zorludan geliyor kargoların süresine göre değişir ama stokta yoksa minimum 2 hafta gibi.

@Setsuna Yuki arkadaşımın beni etiketlemesiyle gördüm konuyu. Hemen açıklık getireyim. Apple Destek'e ulaştın mı bilmiyorum ama ben ulaştığımda konfigürasyon bir cihaz olmadığı için(iPad Pro 128GB Wi-Fi Uzay Grisi) Türkiye deposundan gönderileceği söylendi. Bu durumda belirtilen teslim tarihinin erkeninde gelebileceği söylendi.
Benim sipariş verdiğim tarih, 9 Ekimdi. Siparişimin teslim tarihi, 13-20 kasım aradı gözüküyor. Kısacası söyleyebileceğim, özel konfigüre ettiğiniz cihaz yurt dışından hazırlanıp getirilecek. Bu durumda teslim tarihi ne zaman yazıyorsa o gün gelecektir.
Ayrıca bugün 5 kasımda başlayan teslim tarihi iPad sekizinci nesiller stoğa girdi ve gönderime hazırlatılmaya başladı. Yani 2-3 gün öncesinden de verilebiliyor ama o süre tutturuluyor.

Dün (5 Ocak 2021) özel konfigürasyon M1 MacBook Pro sipariş verdim. Gönderim süresi 3-4 hafta
(29 Oca - 5 Şub) arası belirtilmiş. Apple Türkiye ile görüştüğümde böyle bir bilgisayarın Türkiye'de olmadığı ve yurtdışından geleceği bilgisini aldım. Apple en geç 5 şubat 2021'de elimde olacağını garanti ediyor ve genellikle 29 Ocak tarihinden daha erken olacak şekilde ulaştırıyoruz diyor.

Ürün genelde Türkiye'ye girdikten 1 gün sonra müşteriye teslim ediliyormuş. Sipariş durumu şu anda işleniyor olarak gözüküyor ve Türkiye'ye ürün girene kadar bu şekilde görünmeye devam edecekmiş. Ben ayın 14'ü gibi teslim edileceğini düşünüyorum. Gelişmeleri buraya yazarım.
Dün (5 Ocak 2021) özel konfigürasyon M1 MacBook Pro sipariş verdim. Gönderim süresi 3-4 hafta
(29 Oca - 5 Şub) arası belirtilmiş. Apple Türkiye ile görüştüğümde böyle bir bilgisayarın Türkiye'de olmadığı ve yurtdışından geleceği bilgisini aldım. Apple en geç 5 şubat 2021'de elimde olacağını garanti ediyor ve genellikle 29 Ocak tarihinden daha erken olacak şekilde ulaştırıyoruz diyor.

Ürün genelde Türkiye'ye girdikten 1 gün sonra müşteriye teslim ediliyormuş. Sipariş durumu şu anda işleniyor olarak gözüküyor ve Türkiye'ye ürün girene kadar bu şekilde görünmeye devam edecekmiş. Ben ayın 14'ü gibi teslim edileceğini düşünüyorum. Gelişmeleri buraya yazarım.

29 Oca - 5 Şub olan teslim tarihi sipariş takibi kısmında 27 Oca - 3 Şub olarak güncellenmiş.

29 Oca - 5 Şub olan teslim tarihi sipariş takibi kısmında 27 Oca - 3 Şub olarak güncellenmiş.

Merhaba, benimde teslim tarihlerim bu şekilde ancak hala işleniyor statüsünde siparişim. Sizin siparişiniz ulaştı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı