Steam Black death: Divarication kütüphanemden kalkmıyor

Burak_Toprak

Decapat
Makaleler
3
Yer
Lingshan Island
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i7-13700KF 3.40GHz
Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12GB
Ram: Kingston Fury Beast KF436C18BBK2/32 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz
Anakart: MSI PRO B660M-B DDR4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 4600
Ssd: Kingston NV2 SNV2S/2000G 2TB 3500/2800MB/s
Herkese selam Steam kütüphanemden kaldıramadığım bir oyun var. İsmi Black death: Divarication adlı bir oyun bir dönem random Steam keylerini aktif ederken bu oyun geldi ve bu oyunda iptal edilmiş durumda. Ve oyunu kütüphanemden kaldıramıyorum Steam desteğe oyunun ismini yazdığımdada oyun çıkmıyor. Bu oyunu nasıl kaldırabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_1.png

Screenshot_3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın alma geçmişinden oyunu bulup kaldırın.

Veyahut “lisans ve ürün anahtarı aktivasyonlarını görüntüle"

Screenshot_2.png

Buldum hocam ama perakende olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 1739752

Buldum hocam ama perakende olarak gözüküyor.
Hocam şu sekilde dener misiniz? Oyunu kütüphanenizde bulup sağ tıklayıp yönete bastığınızda orda hesaptan kaldırma seçeneği bulunması gerek.

Hocam şu sekilde dener misiniz? Oyunu kütüphanenizde bulup sağ tıklayıp yönete bastığınızda orda hesaptan kaldırma seçeneği bulunması gerek.
Ya da destek seçeneği olması gerek.

Hocam şu sekilde dener misiniz? Oyunu kütüphanenizde bulup sağ tıklayıp yönete bastığınızda orada hesaptan kaldırma seçeneği bulunması gerek.

Ya da destek seçeneği olması gerek.

Eki Görüntüle 1739766

Yok hocam destek kısmı bomboş şekilde gözüküyor bende anlamadım vallahi çok garip ya.

Farklı bir kategoriden destek ile iletişime geçip yaşadığınız sorunu belirtin. Oyunu hesaptan kalıcı olarak silmek istediğinizi söyledikten sonra yardımcı olurlar. Tabii oyunu manuel olarak silemediğinizi vurgulamanızda fayda var.

Screenshot_2.png

Arkadaşlar sorunum çözüldü desteğe ulaşarak oyunu kaldırtabildim. eğer sizinde kaldıramadığınız bir oyun varsa. Steam destek ile iletişime geçin oyunun ID numarası ve tam ismini yazarsanız muhtemelen kaldırılacaktır. @steelumut @reptile hocalarıma teşekürler herkeze iyi günler.

Geri
Yukarı