Çözüldü Black Desert 60 GB yama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ali eren yüce

Centipat
Oyunu Steam'den aldım, 30 GB indirdikten sona Client'i açtığımda 60 GB yama yapılıyor diyor. Oyunun sistem gereksinimlerinde 30 GB depolama alanı gerekli yazıyor.

Dosya Ekleri

• black desert.PNG
    black desert.PNG
    372,2 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu Steam'den aldım, 30 GB indirdikten sona Client'i açtığımda 60 GB yama yapılıyor diyor. Oyunun sistem gereksinimlerinde 30 GB depolama alanı gerekli yazıyor.

Bu konuda bulunan çözümü denerseniz 60 GB yama atmanıza gerek kalmayacak.
Ben de indirdim oyunu başlat tuşuna basınca resmi sitesine gönderip sana paket aldırtıyor oyuna girebilmen için, bu yüzden 3 günüm boşa gitmişti.
Oyuna çok kişinin başlamasına vesile oldum, oyun bedava olduğu dönemlerde hiçbir zaman dediğiniz gibi paket almaya şart koşmadı. Yanlış bir şeyler yapıyor olabilirsiniz.

TRplayer426

Picopat
Yer
Konya
Patch kısmını yazmamışlar oraya onların sorumsuzluğu, bu arada oyun bedava değil yamayı indirsen bile sana paket almalısın diyor oyun ona göre indir.

RossKemp

Decapat
Patch kısmını yazmamışlar oraya onların sorumsuzluğu, bu arada oyun bedava değil yamayı indirsen bile sana paket almalısın diyor oyun ona göre indir.
Oyunu ücretsiz olarak edindiyse herhangi bir paket almasına şart koşulmuyor.

Akif

Gigapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
57
Yer
Hatay
Oyuna para vererek rezillik çekiyoruz. Daha önce konusunu açmıştım. İndirmek zorundasın maalesef. Ticket bile saçmalıyor.

RossKemp

Decapat

Ben de indirdim oyunu başlat tuşuna basınca resmi sitesine gönderip sana paket aldırtıyor oyuna girebilmen için, bu yüzden 3 günüm boşa gitmişti.
Oyuna çok kişinin başlamasına vesile oldum, oyun bedava olduğu dönemlerde hiçbir zaman dediğiniz gibi paket almaya şart koşmadı. Yanlış bir şeyler yapıyor olabilirsiniz.

Çözüm
KS
ali eren yüce

ali eren yüce

Centipat

Attığınız linkteki dosya maalesef silinmiş.

RossKemp

Decapat

Yeni konular

Yukarı