Black Desert Hangi Sunucuda Oynanmalı?

bRss

Hectopat
Arkadaşlar kur farkını ben de çok iyi biliyorum, onun dışında eğer Avrupa'da oynamam lazımsa neden Avrupa? Türkiye'ye aşırı Pay To Win diyorlar, haritası Avrupa'dan daha küçükmüş, GM'ler aşırı ilgisizmiş, oyuncu sayısı Avrupa'nın 3/1'i bile değilmiş vb. ortalıkta bir sürü böyle konuşmalar var. Siz ne düşünüyorsunuz?

İşte bence o oyunu anlayabilmek için 50 saat yeterli değil çünkü oyunu yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum 10-15 kişiyle irtibata gecmisimdir 30dk-1 saat konusmuslugum vardır hepsiyle ama kim bilir daha neler neler vardır o oyunu anlayabilmek için yine bi 100-200 saat civarı oynamak lazım ya da yanında bir arkadaşınla bilen birisiyle olmak lazım sanırım. Yaziscagina oyunu oynasaydin diyebilirsiniz fakat şuan şehir dışındayım 1 hafta sonra donecektim bende o sırada boş zamanlarimda oyunu araştırmakla geçirdim. 1 hafta önce baslasaydim bende bırakırdim o bilgilerle herhalde fakat oyun o kadar detaylı ve güzelki tek kötü yanı bi miktar para yatırmak lazım işte detayları öğrendikçe güzelliğini anladikca oynayasim geldi. Herkes gibi galiba

Ahahahahaa evet o olay var bir de :D bir sürü kombo var yok s+f yok w+f yok sag+sol tık vs bir sürü şey bide başladıktan sonra onlara alismak var :D Bilgili kişilerde 1-2-3-4 e falan koymayin oralara daha çok işinize yarayan şeyler koyabilirsiniz diyorlar ki haklilar. Çok sıkıntı o kombo işi.
Oyun ayrıca sağlamda sistem istiyor. Bende birde FPS drop geliyordu arada sırada ,bu yerin altından Boss filan çıktığında hele.

Ben oyunu oynadığımda 750ti vardı. Sinir krizine sebep oluyor yemin ederim.
Bu zamanda toplanmaz o zamanda toplanmaz su zaman zaten toplanmazdi diye diye o kadar geciktirdim hiçbir işe yaramadı yine o para çıktı fazla fazla ya. Artık dedim gidişat kötü al al yoksa 😁
Yahu birşey sorucam ben bu oyunda güvenli bolgedeyken oyundan çıkmazsam canavarlar beni oldururmu ? Bakım duyurusunda öyle yazmislarda yoksa değişik bir olayimi var bunun ?

Son düzenleme:
Yanlış bilgilendirme yapma demişsin ama daha önce inci eşyası sattın mı? Değerli paketin varsa yine azalıyor ama daha az azalıyor aile şöhretin varsa daha da az azalıyor.
Sattım kardeşim sende deneyebilirsin inci eşyası satarsan para kesintisi olmaz üstünde yazan miktarı alırsın ancak pazardan aldığın inci eşyasını satarsan kesinti olur inci dükkanından aldığını satarsan herhangi bir kesinti olmaz p2wci kardeşlerimizinde işine gelen kısmı bu

Sattım kardeşim sende deneyebilirsin inci eşyası satarsan para kesintisi olmaz üstünde yazan miktarı alırsın ancak pazardan aldığın inci eşyasını satarsan kesinti olur inci dükkanından aldığını satarsan herhangi bir kesinti olmaz p2wci kardeşlerimizinde işine gelen kısmı bu
Kesinti olmasa bile 200m para çok az. Güzel bir kolye o fiyatın 50 katından fazla. Binlerce lira para harcaman lazım. P2w olması için sadece para ile satılan item olması lazım para veren sadece biraz daha erken gelişiyor bu çoğu oyun için geçerli.

Kesinti olmasa bile 200m para çok az. Güzel bir kolye o fiyatın 50 katından fazla. Binlerce lira para harcaman lazım. P2w olması için sadece para ile satılan item olması lazım para veren sadece biraz daha erken gelişiyor bu çoğu oyun için geçerli.
Bu durum sadece türkiyeden oynayanlar için mena serverinde araplar ve eudan gelenlerde var kur bu haldeyken onlar için çok basit set dizmek ayrıca bu nasıl p2w olmuyor parayı verip pazardan istediğin itemi çekebiliyosun bu p2w değilde ne ayrıca 200m nasıl çok az olabiliyor anlamıyorum :D Ki tek p2w olayı buda değil kostüm parçalandığında gelen cron ve muaz sayısı çok fazla arttırıldı ayrıca cron taşının npcdeki fiyatı 2 katına çıkarıldı buda resmen p2wim diye bağırıyor

Arkadaşlar bu p2w veya değil olayı sonsuza dek sürer insanların algilarini değiştirmek için sozden fazlası gerekir. Kimine göre oyundaki gelişme surecini hızlandırıp zaman tasarrufu yapmaktir bu, kimine göre de oyunda para verip benden daha öne geçti diye algilamaktir fakat 2 side aynı şey. Bir şeyden keyif aliyorsan zaten kusurlarını pek fazla göremezsiniz. Ha almiyosanida habire kusur aramaya gerek yok. İlla birine birşey kanıtlamak zorunda değilsiniz. Keyfinize bakın ya.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı