Black Desert HD 6790 sistemde oynanabilir mi?

İlatem

Centipat
Makaleler
5
Sistemim;

A8 7650k.
4 4 8 GB RAM.
ASUS A58M-K anakart.
PowerColor HD 6790 ekran kartı.
600W PSU.
20 Mbps internet, bu sistem ile oynayabilr miyim ve oynanır mı?

Oynarsınız fakat işlemci bazlı sıkıntılar yaşatır size. Özellikle kalabalık alanlarda (Calpheon vb.) ve savaşlarda zevk alabileceğinizi düşünmüyorum.

Sistemim;

A8 7650k.
4 4 8 GB RAM.
ASUS A58M-K anakart.
PowerColor HD 6790 ekran kartı.
600W PSU.
20 Mbps internet, bu sistem ile oynayabilr miyim ve oynanır mı?
Hocam bi site vardı "Can You Run It" idi ismi sanırsam, ordan bilgisayarına bir dosya indiriyorsun ve hangi oyunları bilgisayarının kaldırıp kaldıramadığını görebiliyorsun.

Hocam 1080p Low grafiklerde 30 FPS civarı oynayabilirsiniz belki ama savaş sırasında 10 15 FPS civarlarını göreceksinizdir.

Hocam 1080p Low grafiklerde 30 FPS civarı oynayabilirsiniz belki ama savaş sırasında 10 15 FPS civarlarını göreceksinizdir.

Monitör 720p kral.

Hocam bir site vardı "can you run ıt" idi ismi sanırsam, oradan bilgisayarına bir dosya indiriyorsun ve hangi oyunları bilgisayarının kaldırıp kaldıramadığını görebiliyorsun.

Biliyorum o siteyi, ekran kartı belleğini 1 GB değil 998 MB olarak gördüğü için çoğu oyunu oynayamazsın gösteriyor, düzenleye bastığımda hiçbir şey olmuyor, ve oradaki oyunları tek tek aratmak aşırı sıkıcı.

Ek olarak illa oynamak istiyorsanız mutlaka SSD üzerine kurulum yapın zira HDD ile çok fazla sıkıntı yaşatıyor oyun.

SSD henüz almadım.

Biliyorum o siteyi, ekran kartı belleğini 1 GB değil 998 MB olarak gördüğü için çoğu oyunu oynayamazsın gösteriyor, düzenleye bastığımda hiçbir şey olmuyor, ve oradaki oyunları tek tek aratmak aşırı sıkıcı
998 olarakta görse seninki 1 gb ise oynayabilir, 720p demişsin herhalde 50 fps civarı oynarsın ama bazı sahnelerde 20-30 fps görmen mümkün

Geri
Yukarı