Black Desert Online hala oynanır mı?

Laurange

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, BDO oynamak istiyorum. Fakat belli başlı birkaç soru soracağım. Öncelikle para ile öne geçme gibi bir durum yokmuş sadece envanter slotu vs şeylerde avantaj sağlıyormuş para, bu doğru değil mi? Günde 5 6 saat veya sıkılmazsam daha fazla ayırabilirim oyuna fakat sıkılmam değil mi? Daha önce MMO tecrübem yok.

Ciddi anlamda zamanın varsa oynayabilirsin. P2W bir oyun denemez tam olarak. Para ile hızlıca gelişebilirsin ama para yatırmadan da o eşyaların hepsini veya birçoğunu(tam hatırlamıyorum) etkinlikler veya oyun içi normal mağaza ile elde edebilirsin.

p2w yeri olmaz olurmu.

Üst seviye silahlar için para atarsın, + basacağım dersin elinde iyi bir silah vardır yanmaması için para verirsin vs.

Oynanır oynanmaz değil.

WoW oyna MMO WoW'dur. Bir kere denedim begenmedim WoW en iyisi bu iste.

Her ay 13€ vermek istemeyebilir. Ayrıyeten WoW'un MMORPG kategorisinde iyi olması ile BDO'nun oynanabilirliği arasında nasıl bir ortak nokta buldunuz?

WoW oyna MMO WoW'dur. Bir kere denedim begenmedim WoW en iyisi bu iste.
p2w yeri olmaz olurmu.

Üst seviye silahlar için para atarsın, + basacağım dersin elinde iyi bir silah vardır yanmaması için para verirsin vs.

Oynanır oynanmaz değil.

Her ay 13euro vermek istemeyebilir. Ayrıyeten WoW'un MMORPG kategorisinde iyi olması ile BDO'nun oynanabilirliği arasında nasıl bir ortak nokta buldunuz?
İlk defa MMO oynayacağım, hangisi uygun olur?

İlk defa MMO oynayacağım, hangisi uygun olur?

Blade&soul
Final fantasy XIV.

Bunlara bakabilirsiniz. Ayrıca ilk MMORPG oynayışınız olacaksa BDO başlayabilirsiniz güzeldir. 56lvl sonrası sıkmaya başlamıyor değil ancak uyanış geçirdikten sonra bir daha açılıyor oyun. Oyun oynama isteğimi kaybetmeden önce 56 saat gömdüm oyuna zevk aldım.

The Elder Scrolls Online var eğer PvP oynayacağım dersen PvP anlamında sağlamdır.

İzometrik RPG'lere bakın derim. Path of Exile bakın beğenirseniz eğer paranızı basıp Diablo 3 alın. Biraz tuzlu 20€ olması gerek.

WoW'a her ay 13€ para bayılmaktan daha iyidir.

Final Fantasy XIV iyidir bakabilrisiniz 43₺ fiyatı var. Blade&Soul ücretsiz. The Elder Scrolls Online 100₺ ama indirimler ile 40-50₺'ye geliyor.

Ustam ben 15 senedir WoW oynuyorum kimi zaman biraktim kimi zaman oynamaya devam ettim. Su aralar yine actim takiliyorum. WoW'un tek kotu yani aylik para vermek ama MMORPG WoW'dur kim ne derse desin. Tabi renkler ve zevkler tartisilmaz. WoW'un tutoriallarida gayet guzel. Sana tavsiyem WoW'u indir bir hesap ac. Zaten 20-25 level'a kadar ucretsiz. Gir bir iki class dene faction sec. Ben mesela Horde Blood Elf Hunter'im. Eger MMORPG isine giriceksen WoW'u denemeden lutfen girme. Not: Turkler Alliance Silvermoon Server'i ve Horde'da ise Twisting Nether'da bilgin olsun.

Ustam ben 15 senedir WoW oynuyorum kimi zaman biraktim kimi zaman oynamaya devam ettim. Su aralar yine açtım takiliyorum. WoW'un tek kotu yani aylik para vermek ama MMORPG WoW'dur kim ne derse desin. Tabi renkler ve zevkler tartisilmaz. WoW'un tutoriallarida gayet guzel. Sana tavsiyem WoW'u indir bir hesap AC. Zaten 20-25 Level'a kadar ücretsiz. Gir bir iki class dene faction sec. Ben mesela horde blood elf Hunter'im. Eger MMORPG isine giriceksen WoW'u denemeden lutfen girme. Not: Turkler alliance silvermoon Server'i ve Horde'da ise twisting Nether'da bilgin olsun.

Tamam WoW iyi ama herkesin bütçesi yetmeyebilir her ay 140₺ para vermeye.

Bu arada MMORPG WoW'dur demek başka MMORPG oyun olmadığı anlamına gelir. En iyi MMORPG oyunlarından biridir demek daha doğru olur.

Geri
Yukarı