Black Desert Online indirme başarısız oldu hatası

bybrian

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, Black Desert Online indirmeye çalışıyorum ancak indiremiyorum. Launcher'i açınca indirme başarısız oldu yazıyor. Dosyaları kontrol et dediğimde ise meta dosyası indirilemedi yazıyor. İnternetteki tüm forumlara baktım, DNS değiştirdim, güvenlik duvarını kapattım, yönetici olarak başlattım ve oyun klasörünün içinden patch ile başlayan 2 dosyayı sildim. Ancak hiçbiri işe yaramadı. Yardımcı olun lütfen, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunları denedim işe yaramıyor.

Gördüğüm kadarıyla bu sorun, 1'den fazla kişide olduğu için Launcher'da bir sorun var ben bir çok çözüm denedim fakat sonuç vermedi yani onlarla alakalı bir durum.

Az Kaldı

Dosya Ekleri

• Screenshot_45.png
    276,8 KB · Görüntüleme: 105
GM'ler den geri dönüş sağladım şuan kendilerine de ilettim çözümü bana hangi dosyada nerede değişiklik yaptığımı sordular cevapladım bakalım bekliyoruz

Ben şu şekilde başlattım belki sizdede işe yarar

1)Black desert kısayola sağ tık özellikler

2) üstten kısayol menüsü ve gelişmiş

3)açılan yerden yönetici olarak çalıştırı tıkladım

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    138,2 KB · Görüntüleme: 104
Evet arkadaşlar hayırlı olsun oyun çalışıyor ve karakter oluşturdum bile

Evet arkadaşlar hayırlı olsun oyun çalışıyor ve karakter oluşturdum bile
dostum saat 13:30 dan bu yana insanları bekletiyorsun olur yada olmaz insanlara söyleseydin şimdiye insanlar çözüme ulaşmıştı kendine kıymet bildirmek için elinden geldikçe milleti oyalıyorsun yaptığın çok terbiyesizce.

Arkadaşlar aynı hata bende de vardı saat 11 den buyana uğraşıyorum ama çözüm bulamadım en son launcheri açtım ve 3-5 kere dosya kontrolüne tıklayıp tamam dedim daha sonra launcheri kapatıp tekrar açtığımda bende yüklemeye başladı şu an durum %16 da bir hata verir mi bilemiyorum. Ayrıca
@İRFAN TOPRAK arkadaşımızın çözümünüde uygulamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…