Çözüldü Black Desert Online kapanma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vangeans

Centipat
Arkadaşlar selamlar, oyunu 1 haftadır oynuyorum. Konum fark etmeksizin oyun bir anda kapanıyor ve masaüstüne atıyor. Birçok kez oyunun eksik dosyalarını doğruladım ve değişen bir şey olmadı. Sistem bilgilerim bu şekilde;

1.png

RAM yetmezliği olduğunu sanmıyorum çünkü oyunu zaten düşük ayarlarda oynuyorum. Ekran kartım ve Windows'um güncel.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Sıcaklık değerlerinde bir problem olabilir diye tahmin ediyorum.
Oyunu oynarken CPU ve GPU sıcaklık değerlerini kontrol edin bence.

Logfile buraya yükledim.
Sıcaklık değerlerinde bir problem olabilir diye tahmin ediyorum.
Oyunu oynarken CPU ve GPU sıcaklık değerlerini kontrol edin bence.
sıcaklık değerli ekran kartı 80 derecelerde, işlemci ise çok ısınmıyor.

Problemi çözdüm. Güç planını düzenle den sabit olan güç planını seçtim. Daha sonra ise o planın max. işlemci kullanımını %60'a düşürdüm. Benim problemim böyle çözüldü umarım başkasına da yardımcı olur.

Problemi çözdüm. Güç planını düzenleden sabit olan güç planını seçtim. Daha sonra ise o planın Max. İşlemci kullanımını %60'a düşürdüm. Benim problemim böyle çözüldü umarım başkasına da yardımcı olur.

Denetım masasındakı guc seceneklerınden mı? Yardım edebılır mısın benim de basıma geldı.

Denetım masasındakı guc seceneklerınden mı? Yardım edebılır mısın benim de basıma geldı.
Arama kısmına güç planı seçin yazın ve gelen simgeye tıklayın. Oradan plan ayarlarını değiştiren tıklayın. ve ardından gelişmiş güç ayarlarını değiştir'e. En alttan işlemci güç yönetimi var ona çift tıklayın ve en yüksek işlemci durumunu %60 yapın. Benim problemim bu şekilde çözülmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı