Black Desert Online Türkiye'ye geliyor

Kapitan

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz uzun bir süredir Türkiye'ye gelmeme kararında olan Black Desert Online Türkiye sunucusu ve tamamen Türkçe dil seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Paket fiyatları 49,99,199 TL şeklinde değişmekte. Bu konu hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum, iyi günler herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorsunuz uzun bir süredir Türkiye'ye gelmeme kararında olan Black Desert Online Türkiye sunucusu ve tamamen Türkçe dil seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Paket fiyatları 49,99,199 TL şeklinde değişmekte. Bu konu hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum, iyi günler herkese.
Şuan muhtemelen en çok sevinenlerden biri benimdir. :D Umarım dediğiniz gibi olur ve bu güzel oyunun tadına bakma şansına erişiriz.

Alacağım yeni dizüstü bilgisayar ile yeni bir başlangıcım olacak bu oyun. 1 yıldır bekliyorum. Oyuna Türkiye'den çok talep vardı. Eski sistem kullanan çoğu kişi bu oyun için yeni bir sistem alacaktır.

Oyunun TR de açılması çok güzel bir haber, fakat TR de açılan oyunlara ve oynayanlara bakar isek ortamın nasıl olacağını az çok kestirmek zor olmayacaktır.

online oyunda en fazla farm bot yaparsın onu da biz Türkler biraz zor. Anca global chatte küfür ederiz.

Hangi şirket olursa olsun, oyuncuların oyunun açığını bulmaya çalıştığını yada hile çıkartıp fixlenmesine rağmen hâlâ çıkardığı hileyi güncel tutmaya çalışan oyuncuların olduğunu anladığı takdirce "Oyunculara güç yetmiyor, oyuncuların çıkardığı hileleri komple fixleyim, ben kendi oyunumun hilesini kendim oyunculara farklı bir platformdan ücretli bir şekilde sunayım hem oyundan para kazanayım hemde hileden" tarzında düşünce ile bütün sevilen oyunlar heba oluyor.

MMO tarzı oyunlarda hile çok fazla bir etken değildir. BDO'nun farm olayını şu aşamada bilmiyorum ama WoW dan örnek vermek gerekirse, ilk çıktığı günden beri hile kullanılıyor bilmem kaç milyon hesap banlandı yada bi kaç süre ile askıya alındı.
bu tür oyunlarda oyunculuk ön plana çıktığı için kullanacağın hile sana farm dışında çok bir fayda sağlamıyor.
Oyunda hile olmasından ziyade oyuncuların davranışlarının sonunu etkileyeceği kanaatindeyim.

Oyun biraz gün sonra close betaya çıkıyor, denemek isteyenler key edinip oynayabilir ama en azından denenmesi gereken bir oyun hile konusunda bişi diyemem . Ama izlediğim videolar da oyun gayet eğlenceli duruyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı