Black Desert ücretli mi?

Beyefendi_Haydo

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm hayırlı pazarlar. Biraz karışık geldiği için tam anlayamadım. Şimdi Steam'dan satın aldıktan sonra oyunu oynayabilmek için her ay paket mi almamız gerekiyor?

Hayır tamamen ücretsiz. Silah satın almak içinse para yatırmanız gerekebilir.

Kendi sitesinden ücretsiz diye biliyorum ben oradan oynadım. Paket almanızı gerektirecek bir durum yok fakat aşırı derecede para yatır güçlen içeriyor ve çok fazla zamanın varsa girip takılabilirsin. Paket almadan oynayacaksan pek tavsiye etmiyorum gelişmen yıllarını alacak çünkü fakat ben girerim takılırım çok da problem değil maksat zaman geçirmek diyorsan bence gayet güzel oyun :)

Çıkmaza girdim :D ilk BDO hesabı oluşturduğumda deneme kuponu etkinleştirmiştim daha sonra bu kupon bitti ve oyuna erişemiyorum sebebi ne bunun?

Hayır ama P2W bir oyun.

Ne gibi P2W açıklayabilir misin?

Madem ücretsiz bu erişim saçmalığı nedir çözemedim🤬

Son düzenleme:
Çıkmaza girdim :D ilk BDO hesabı oluşturduğumda deneme kuponu etkinleştirmiştim daha sonra bu kupon bitti ve oyuna erişemiyorum sebebi ne bunun?

Ne gibi P2W açıklayabilir misin?

Madem ücretsiz bu erişim saçmalığı nedir çözemedim🤬
1 aylık deneme sürümü var ücretsiz, onun dışında en az 1 pakete sahip olman gerekiyor oynamak için; eğer hala almamışsan ve düşünüyorsan oyun şuan noel indiriminden dolayı 6 tl ye en düşük paketi veriyor.
ayrıca kalıcı, aylık değil.
(bu saatten sonra steam'den oyun almanızı önermem)

1 aylık deneme sürümü var ücretsiz, onun dışında en az 1 pakete sahip olman gerekiyor oynamak için; eğer hala almamışsan ve düşünüyorsan oyun şuan noel indiriminden dolayı 6 tl ye en düşük paketi veriyor.
ayrıca kalıcı, aylık değil.
(bu saatten sonra steam'den oyun almanızı önermem)
bir de deneme sürümü ile 20 lvl bir çar yaptığında kalıcı erişim alıyorsun

Yeni konular

Geri
Yukarı