Black Friday İçin Kulaklık Önerisi

Gaviria

Decapat
İndirimde güzel bir kulaklık almak istiyorum. Müzik dinlemekle falan işim yok. Oyunlarda, başta CS:GO olmak üzere çok rahat ses kasabilceğim, konuşurken mikrofonu net, kulaklıktan gelen seslerin net olduğu güzel bir kulaklık arıyorum. Kablosuz tercihimdir ama çok pahalı olursa kablolu da olabilir.

SteelSeries Artcis 5 veya 7 bakıyorum birkaç öneride okumuştum. Onun haricinde önerilerinizi söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır razer serilerini kullanırım ve çok memnunum. Direkt olarak model vermek istemedim bütçene göre bakmak istersin diye.

Çok modeli var hocam özellikle tavsiye ettiğiniz var mı ?

Bir de kulaklıktan mikrofona sesin gitmemesi önemli. Yankı yapmaması lazım. Önerilerizi bekliyorum arkadaşlar.
Ben Razer Kraken 7.1 Chroma kullanıyorum şu an. Yaklaşık 4. senesi. Performans olarak çok memnunum. Kulaklıktan mikrofona ses gitmesinin imkanı yok, zaten hiç öyle bir geri dönüş almadım discord'da, oyun içinde vs.

Onerileriniz icin tesekkurler hepsine bakicam. Kulaklikta Logitech nasildir acaba ? Mouse olarak G900 kullaniyorum kulakligi da mi acaba ayni marka yapsam diye dusunuyorum da..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı