Black Friday 200TL'ye kadar kulaklık önerisi

B1 alacaksan şimdiden zayıf yön hissiyatı ve neredeyse yok gibi çıkan tiz seslere hazır ol. Mikrofonu efsanedir, malzemem kalitesi 500-600₺ abileriyle kapışır eksi notları dediğim gibi tiz seslerin olmayışı ve yön hissiyatının zayıf olması.

Mart ayından beri kullanıyorum, tavsiye etmem.

5-6 yıllık G230'un yerine aldım ama hala G230 kullanıyorum. O derece yön hissiyatı yok.

B1 alacaksan şimdiden zayıf yön hissiyatı ve neredeyse yok gibi çıkan tiz seslere hazır ol. Mikrofonu efsanedir, malzemem kalitesi 500-600₺ abileriyle kapışır eksi notları dediğim gibi tiz seslerin olmayışı ve yön hissiyatının zayıf olması.

Mart ayından beri kullanıyorum, tavsiye etmem.

5-6 yıllık G230'un yerine aldım ama hala G230 kullanıyorum. O derece yön hissiyatı yok.
Yön hissiyatını önemsemiyorum. Mikrofonu ve müzik kalitesi ortalama düzeyde olsun, oyunlarda üzmesin yeter.

Attığım kulaklık tam F/P ürünü ve şuanki fiyatıyla bile alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim 52 MM sürücülere sahip kendi ses kartı var ve mikrofon kalitesi olarak üst seviye diyebileceğin pek çok kulaklıkla yarışabilecek türde bir kulaklıktır.
Ürün:Sharkoon SKILLER SGH3 Siyah Mikrofonlu Gaming Kulaklık | En Ucuzu Akakçe
Mikrofon test videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim de gözüme çarpmıştı bu kulaklık ama kulaklık pedinin malzemesinden dolayı terleteceği ve zamanla dökülebileceği için vazgeçtim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı