Black Friday indirimlerinde neler alınabilir?

EFRELT

Centipat
Daha fazla  
Black Friday geldi her yerde indirim var ama alacak bir şey bulamadım. Öneride bulunur musunuz? Ayakkabı, elektronik alet, giyim ürünü, kitap veya herhangi bir şey olabilir.

Black Friday geldi her yerde indirim var ama alacak bir şey bulamadım. Öneride bulunur musunuz? Ayakkabı, elektronik alet, giyim ürünü, kitap veya herhangi bir şey olabilir.

Hocam biz nasıl bilelim neye ihtiyacınız olduğunu :) Siz alacak bir şey bulamamışsanız demek ki ihtiyacınız yok o zaman. Sırf indirim var diye almayın kendinizi gaza getirmeyin.

Alacaksan Roborock Q7 Max al. Ben aldım otomatik robot süpürge serilerinin en iyilerinden başta çeken marka modeldir kendisi. Evde artık ne toz var ne bir şey. Önceden masanın üzerleri yerden kalkan tozlar ile zamanla tozlanırdı. Şimdi o kadar minimuma indi ki. İyi ki almışım dediğim ürün. Kullanımı da çok basit. Çekiş gücü, temizleme noktalamaları, temizlik performansı her şeyi çok iyi. Lazer haritalama ve yapay zeka kullanıyor. Hiçbir noktayı es geçmiyor. Ayrıca istersen su haznesine su koyup paspasını takıp hem süpürüp hem paspas atıyor.

Adam bizden ihtiyaç uydurmamızı istiyor! (galiba)

Yeni konular

Geri
Yukarı