Black Mesa alınır mı?

TRMKTR

Centipat
Yer
Konya
Half life 1 ve 2 yi deli gibi oynadım ama grafik update gerektiğini hiç düşünmedim. PC zaten eskiydi. Şöyle bir indirimlere bakıyım dedim Black Mesa 4 dolar olmuş. Alıp almama konusunda biraz kararsız kaldım. Sonuçta oyunun evrenine baya hakimim. Bazı arkadaşlar 4 dolar ne ki al diyecektir ama 120 TL diye düşündüğümde bana az bir para gibi gelmiyor. Başka oyunlar denenebilir bu parayla. Sizin fikirleriniz ne?

Xen bölümlerine kadarki kısım birebir aynı, Xen' i ise baştan yapmışlar. Kısa süre önce oynamışsan sıkar ancak uzun zaman sonra eskileri yâd etmeye gelmişsen eğlenebilirsin. Ben oyunu beğenmiştim, tavsiye ederim.

Pek de başka oyun denenemez gibi geldi bana o paraya deneyebileceğiniz oyunları sayarsanız daha iyi bir yanıt verebilirim.
Lethal Companyde 4 dolar olmuş onu deneyebilirim.
Epicte oynamak istediğim ama ertelediğim 39 TL Dead Cells var.
2.50 dolara da Darkest Dungeons var.

Galiba Black mesada dahil hepsini alacağım yine de oyun önerisine açığım

Battlefield oyunları yoksa Steam'de 4 dolara EA'de yaklaşık 70 TL.
'Ye falan alabilirsiniz.

Lethal Company'de 4 dolar olmuş onu deneyebilirim.
Epic'te oynamak istediğim ama ertelediğim 39 TL Dead Cells var.
2.50 dolara da darkest dungeons var.

Galiba Black mesada dahil hepsini alacağım yine de oyun önerisine açığım.

Saydıklarınız arasında lethal Company için bir ekibiniz yoksa almanızı tavsiye etmem onun dışında diğer oyunlar gayet iyidir alabilirsiniz.

Steam profil linkinizi atabilirseniz daha fazla oyun önerebilirim veya isterseniz oyun önerisi için yeni konu da açabilirsiniz.

Son düzenleme:
Battlefield oyunları yoksa Steam'de 4 dolara EA'de yaklaşık 70 TL.
'Ye falan alabilirsiniz.

Saydıklarınız arasında lethal Company için bir ekibiniz yoksa almanızı tavsiye etmem onun dışında diğer oyunlar gayet iyidir alabilirsiniz.

Steam profil linkinizi atabilirseniz daha fazla oyun önerebilirim veya isterseniz oyun önerisi için yeni konu da açabilirsiniz.
Oynamak için ekibim var hocam sağ olun

Eğer oynadıysan bence almana gerek yok evet grafik bakımından güzel geliştirilmiş bir oyun. Ama hikaye aynı onun yerine daha yeni oynamadığın bir hikayeli oyun alabilirsin.

Geri
Yukarı