Black Shark 4'e güncelleme gelmedi

Sanırım Bs'de biraz farklıymış, şu videoya bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olasin hocam ben bulamadım video sen bulmuşsun. Deneyim bakalım inşallah sorun çıkmaz.

@Alarko Kombi adamın yüklediği ZIP silinmiş maalesef :/

Son düzenleme:
Cihazınız pek popüler bir model olmadığından doğru paketi bir türlü bulamadım. Gece tekrar göz atacağım hocam.

Vallahi hocam sana zahmet verdim kusura bakma bende 1 aydır kurcalıyorum neredeyse düzgün bir şey bulamadım. En son buraya yazmak geldi aklıma.

Derleme numarası da burada var lazım olursa hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-17-22-52-25-505_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-03-17-22-52-25-505_com.android.settings.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 34
Sorun yok hocam, o paketi elbet bir şekilde bulacağım.

Saçma olan şey güncelleme alacak teller listesinde var gelmemiş. Ben bunu geçen ay fark ettim o zamana kadar lazım olmadığı için uygulama çalışmıyor Android 11'de Android 13 lazım olunca farkına vardım.

Saçma olan şey güncelleme alacak teller listesinde var gelmemiş. Ben bunu geçen ay fark ettim o zamana kadar lazım olmadığı için uygulama çalışmıyor Android 11'de Android 13 lazım olunca farkına vardım.
Haklısınız hocam. Cihazınızda sorun falan yok, Android 14 bile açık betaya girmişken henüz cihazınız için Android 12 bile mevcut değil. Şu an son sürümdesiniz ve Xiaomi'nin saçmalığını yaşıyorsunuz.

Haklısınız hocam. Cihazınızda sorun falan yok, Android 14 bile açık betaya girmişken henüz cihazınız için Android 12 bile mevcut değil. Şu an son sürümdesiniz ve Xiaomi'nin saçmalığını yaşıyorsunuz.

Hiç sorma hocam çok şaşkınım yani son dönemlerde kullandığım en iyi performans oyun telefonu olmasına rağmen bu güncelleme işinde vasat bir hal aldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı