Black Widow filmini beğendiniz mi?

Hem oyunculukları hem de hikayesi hoşuma gitti, after credits kısmı da mevcut gelecekteki Marvel dizilerinden birinin konusunu tahmin edebiliyoruz. Kısacası ben beğendim, Marvel solo filmleri arasında kıyaslarsak hiç fena değil, 8.5/10 veriyorum.

İzlemeye gitmeyi düşünüyordum. Ancak internetten inceleme videosunu izledim. Aile dramını biraz fazla uzatmışlar. O tarz kısımları hep konu dışı buluyorum. Çünkü ön planda aksiyon odaklı farklı bir konunun olması gerekiyor ve o tarz sahnelerin uzatılmaması gerekiyor. Uzatıldığı zaman sıkıcı hale geliyor. Bu yüzden sinemasına gitmedim. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

İzlemeye gitmeyi düşünüyordum. Ancak internetten inceleme videosunu izledim. Aile dramını biraz fazla uzatmışlar. O tarz kısımları hep konu dışı buluyorum. Çünkü ön planda aksiyon odaklı farklı bir konunun olması gerekiyor ve o tarz sahnelerin uzatılmaması gerekiyor. Uzatıldığı zaman sıkıcı hale geliyor. Bu yüzden sinemasına gitmedim. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Fragman öyle. Çok güzel aksiyon dönüyor. Gitmenizi tavsiye ederim.

5/10
Sondaki anlamsız aksiyon sahnesi olmasaydı ve aile teması üzerinde daha çok durulsaydı güzel bir film olurdu bence yazık oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı