BlackBerry Passport format sırasında e-posta şifresi istiyor

Bütçe
0

yuzırneym1

Femtopat
Daha fazla  
Rahmetli babamdan kalma BlackBerry passportuma hardReset/format atmak istedim ve videolu tariflere göre yöntemleri denedim ama olmadı, blackberrylink aplikasyonunu gezginlerden indirdim denedim olmadı, sanırım BlackBerry server servisi olmadığından. Ayarlarda Security swipe seçeneği üstünden giderek BlackBerry yazıp format atıyorlar ama bende o ekranda babamın email/gmail hesabı gözüküyor ve şifre istiyor, yani o ekranda işlem yapamıyorum. Tuş kombinasyonu kullanarak format mümkün mü acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu dener misiniz?

BlackBerry Passport'u fabrika ayarlarına döndürmek için Windows bilgisayarınızdan sıfırlama yapmak istiyorsanız aşağıdaki basit adımları izlemelisiniz:

1- İlk adım: Başlat > cmd > Komut İstemi'ne tıklayın. Windows Vista ve 7 için sağ tıklayın ve Yönetici olarak çalıştır'ı seçin).

2- İkinci adım: 32 bit sistemler için konsola şunu yazın: cd C:\Program Files\Common Files\Research In Motion\Apploader ve Enter. Sisteminiz 64 bit ise cd C:\Program Files (x86)\Common Files\Research In Motion\Apploader yazın ve Enter'a basın.

3- Üçüncü adım: Bunu yapmadan önce, bu cihazdaki tüm verilerinizin, Google, Facebook, Twitter, Instagram'a yüklediğiniz verilerin veya Google Drive, Dropbox veya One Drive gibi bulutta bulunan yedek kopyalarınızın silineceğini hatırlatırız.

loader.exe /resettofactory yazın ve Enter'a basın.

5- Beşinci adım: Cihazınız yeniden başlatılacak ve işletim sistemi BlackBerry OS'de önceden yüklenmiş uygulamaları optimize ederken başlaması birkaç dakika alacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı