Blackshark V2 FC24 cızırtı sesi geliyor

bymfw4

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhabalar... FC 24'e girince maçtayken dayanılmaz şekilde cızırtı geliyor ve maç açıkken ALT + Tab atsam da cızırtılı ses gelmeye devam ediyor. Mesela ALT + TAB attım, oyunun sesi kesildi, Discord'taki arkadaşımın sesi de cızırtılı geliyor. Oyunu kapatınca düzeliyor.

Ayrıyeten bu sorundan bağımsız olarak Discord'daki arkadaşlarımın sesi bazen telsizden geliyormuş gibi oluyor belli bir süreliğine, sonradan kendiliğinden düzeliyor.

THX ve Synapse ile alakalı tüm şeyleri silin diyeceğim bu sefer de ayar yapamayacaksınız.
Yok hocam olmaz, ayar değişiyorum sürekli yaptığım şeye göre, formattan sonra oldu dediğim sıkıntılar, formattan önce de kullanıyordum Synapse - THX.

https://rzr.to/Tf53xj Synapse ilk önce Windows'tan sil. Sonra bu attığımı çalıştır. Unicode dilini ABD yaparak kur. Olmazsa daha bildiğim bir şey yok.
Başka çözüm bilen yok mu acaba? Daha kolay bir yolu varsa bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı