BlackShark V2 ile ses kasılamıyor

Şimdi bana ses seviyesi olarak gayet yeterli diyebilirim. Kulaklığın yanında bulunan ayar ile kendine uygun seviyeyi bulabilirsin, çok yükseğe alınca rahatsız bile oluyorum. Ayarladigim EQ ayarına alıştım şuan oyunlarda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Müzik, ortam sesleri vs. dışında footstep seslerinde fark oldu mu dersen bende hayır derim.

Son düzenleme:

Aynen ses kasmada kusura bakmasınlar tamamen vasat bir kulaklık. G PRO X'e şans vereceğim bunu da 2. el satarım muhtemelen bu nedir ya.

Aynen ses kasmada kusura bakmasınlar tamamen vasat bir kulaklık. G PRO X'e şans vereceğim bunu da 2. el satarım muhtemelen bu nedir ya.

Acele etmeyin V2 olandada belki iyi ses elde etmek mümkün olabilir. Eğer istenileni elde edemezsek o zaman G PRO X alırsınız.

Ses kasmada vasat bir kulaklık değil aksine R6'da 2 oda yandan gelen ayak sesinin tam konumunu bulabiliyorum senin kulağın ile alakalı bir problem var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…