BlackShark V2 Pro (2023) Synapse EQ ayarları çalışmıyor

Mathee

Femtopat
Daha fazla  
Kulaklığı alalı bir ay oluyor ve yazılımsal bir hata yüzünden hiçbir şekilde mikrofon ayarları olsun EQ ayarları olsun çalışmıyor. Düzelir diye bekliyorum ancak düzeltmeyecekler sanırım. Vm uygulamasından Windows 10 kurup onda yazılımı denediğimde her şeyin çalıştığını gördüm. Sizlerde de öyle mi? Veya düzeltmenin bir yolu var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    68,8 KB · Görüntüleme: 83
Ben Special Edition modelini kullanıyorum. Yani wireless için ekstradan binlerce lira vermiyorum. Kulaklığıma verdiğim fiyata daha bir kulaklık bulamam. Wireless modelinin hiçbir artısı olmamasına rağmen çok fazla fiyat farkı var ve bu kendi fiyat bandındaki rakipleri ile arasında kalite farkı olmasına sebep oluyor. Muhtemelen piyasadaki tek wireless üzerinden 7.1 veren kulaklık olduğu için olabilir. Ama ben kendi kulaklığım için konuşuyorum. Kendi fiyat bandında en iyisi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca söylediğiniz kulaklıkların çoğu Türkiye'de yok. Vergi ücretleri ile falan 109$'ın çok üstü bir fiyata elinize ulaşacak.
Tüm saydıklarım arasında sadece 2 tanesi Türkiye'de yok çoğu demek külliyen yalan ayrıca 109 dolar bir kulaklık vergi ile aşağı yukarı 5500 TL bandında gelir hala Blackshark V2 pro'dan daha ucuz lafı kaynatmaya gerek yok , Blackshark V2 SPECİAL EDİTİONla Blackshark V2 PRO 2023 apayrı kulaklıklar yani siz kablolu versiyonu almışsınız, 7.1 konusuna gelince sana 3 şey diyeceğim 1) Razer THX cöptür en kotu 7.1 teknolojilerinden birisi 2) 7.1 kulaklıkla alakalı değildir, donanımsal birşey değildir yazılımsal bir şeydir şuan 40 TL vererek Dolby'den kulaklığı 7.1 yapabiliyorsun, hem THX'den daha iyi 3) Blackshark V2'ler fiyat bandında tek 7.1 özelliğine sahip olan kulaklıklar değil. BS V2 fiyatında en iyisi değil 2500-3300 TL arası dolaşıyor, Cloud 3 , Hs 80, h6pro gibi bir sürü rakipleri var. Saydığım tüm kulaklıklar Blackshark V2 ve V2 pro 2023'ten daha iyiler hocam .

Tüm saydıklarım arasında sadece 2 tanesi Türkiye'de yok çoğu demek külliyen yalan ayrıca 109 dolar bir kulaklık vergi ile aşağı yukarı 5500 TL bandında gelir hala Blackshark V2 pro'dan daha ucuz lafı kaynatmaya gerek yok , Blackshark V2 SPECİAL EDİTİONla Blackshark V2 PRO 2023 apayrı kulaklıklar yani siz kablolu versiyonu almışsınız, 7.1 konusuna gelince sana 3 şey diyeceğim 1) Razer THX cöptür en kotu 7.1 teknolojilerinden birisi 2) 7.1 kulaklıkla alakalı değildir, donanımsal birşey değildir yazılımsal bir şeydir şuan 40 TL vererek Dolby'den kulaklığı 7.1 yapabiliyorsun, hem THX'den daha iyi 3) Blackshark V2'ler fiyat bandında tek 7.1 özelliğine sahip olan kulaklıklar değil. BS V2 fiyatında en iyisi değil 2500-3300 TL arası dolaşıyor, Cloud 3 , Hs 80, h6pro gibi bir sürü rakipleri var. Saydığım tüm kulaklıklar Blackshark V2 ve V2 pro 2023'ten daha iyiler hocam .
Ben bu zamana kadar bir çok kulaklık kullandım.Dolby ve DTS de satın aldım. Şu an THX'den oldukça memnunum. Dediğim gibi wireless modelleri kendi fiyat bandına göre altta kalabilir. Ama ben SE modeli için fiyatına dediğini söyleyebilirim. Ayrıca Dolby sanal 7.1 desteklemez müsait bir zamanınızda denersiniz. THX ilk kullandığımda ben de tekrardan Dolby'ye geçmiştim fakat THX EQ yapıldığında cidden Dolby'den daha memnun edebiliyor.

Geri
Yukarı