BlackShark V2 Pro kablosuz kulaklığın sağ tarafından cızırtı geliyor

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
Kulaklığı 1 saat önce açtım. Daha bilgisayara bağlamadan tuşundan açtım cızırtı sesi geliyor bayağı geliyor. Başına gelip çözen var mı merak içerisindeyim.

USB kablo ile PC'ye bağlayınca ses kesiliyor.

Daha fazla detay nasıl veririm emin de değilim ama deneyeyim. USB Dongle'ı PC'ye tatmadan kutusundan çıkarıp açtım kulaklığı.

Kulaklığı 1 saat önce açtım. Daha bilgisayara bağlamadan tuşundan açtım cızırtı sesi geliyor bayağı geliyor. Başına gelip çözen var mı merak içerisindeyim.

USB kablo ile PC'ye bağlayınca ses kesiliyor.

Daha fazla detay nasıl veririm emin de değilim ama deneyeyim. USB Dongle'ı PC'ye tatmadan kutusundan çıkarıp açtım kulaklığı.
Ses ayar silindirini çevirirken bazen yapıyordu bende. Potasyometre miydi neydi adı o birimin. Tahminim ondandır. Yazılım kurulu ve adaptör takılıyken tabi ki.

Ses ayar silindirini çevirirken bazen yapıyordu bende. Potasyometre miydi neydi adı o birimin. Tahminim ondandır. Yazılım kurulu ve adaptör takılıyken tabi ki.
Şarj yerine her hangi bir aletinkini de taksam cızırtı geçiyor :( Değişim için gönderip rezil olmak istemiyorum. Öneriniz var mıdır?

Telefondan bir şey açarken de ses gidiyor.

Değişim yaparlar mı acaba?
Kullanıcı hatası olan bir durum değil. Satın aldığınız yerden ziyade Razer Türkiye servisi hangi firma ise orayla iletişime geçin bence. Satıcılar da oraya yolluyor sonuçta. Satıcıya yollamak arada aracı olmanın ticarı kazancı olmayıp üstüne iş yükü oluyor satıcılar açısından. O sebeple işi yokuşa sürüyor satıcılar.

Geri
Yukarı