BlackShark V2 Pro vs Arctis 9 vs Arctis nova 7

Bütçe
4500 tl

Mdgt

Yoctopat
Daha fazla  
Selam. 4000 TL - 5000 TL civarında bütçem var. Başlıkta belirttiğim gibi üç kulaklık arasında kaldım. Özellikle BlackShark V2 Pro ve Arctis 9 arasında gidip geliyorum. Yaklaşık 5 yıldır SteelSeries marka kablolu bir kulaklık kullanıyorum artık değiştirme zamanım geldi. Beni bu kadar uzun süre götürdüğü ve memnun ettiği için SteelSeries markasına yani Arctis 9'a daha yakınım.
Sizin bu üç kulaklık arasından tavsiye edeceğiniz kulaklık hangisi olurdu? Veya bu fiyat bandında şunu önerebilirim dediğiniz bir kulaklık varsa yazabilirseniz sevinirim.

Net olarak nova 7 hocam novanın sürücüleri hepsinden daha iyi.
Rtings üzerinden baktığımda Nova 7 puan olarak diğer iki kulaklıktan daha önde gözüküyor. Nedense daha yeni bir kulaklık olmasına rağmen Arctis 9 ile ilgili daha çok yorum ve inceleme bulabildiğimden dolayı Arctis 9' a daha sıcaktım. Nova 7' yi biraz daha incelesem daha iyi olacak sanırım diğer iki kulaklığı öne çıkaracak çok fark yok gibi görünüyor.

Rtings üzerinden baktığımda nova 7 puan olarak diğer iki kulaklıktan daha önde gözüküyor. Nedense daha yeni bir kulaklık olmasına rağmen Arctis 9 ile ilgili daha çok yorum ve inceleme bulabildiğimden dolayı Arctis 9'a daha sıcaktım. Nova 7'yi biraz daha incelesem daha iyi olacak sanırım diğer iki kulaklığı öne çıkaracak çok fark yok gibi görünüyor.

Hocam Arctis 7+ kullanıyorum Arctis'in sürücüleri çok düz bass filan yok. Novanın sürücüleri çok daha yeni ve doygun bizzat deneyimledim her türlü nova alırdım ben.

Hocam Arctis 7+ kullanıyorum Arctis'in sürücüleri çok düz bass filan yok. Novanın sürücüleri çok daha yeni ve doygun bizzat deneyimledim her türlü nova alırdım ben.

Teşekkür ederim hocam öneriniz için. Normalde Arctis 9 ve V2 Pro arasında gidip geliyordum şimdi Nova 7'yi daha ciddi şekilde düşünmeye başladım.

Son düzenleme:
Hocam ben de aynı kulaklıklar arasında kaldım da aldınız mı acaba ya da hangisini alacaksınız?
Bende de durum aynı nihai karar olarak neye karar verdiniz ? Nova 7 nin rahat olmadığını düşünüyorlar

Deneme şansın olmuş rahatlık konusunda nasıldı ?

Son düzenleme:
Bende de durum aynı nihai karar olarak neye karar verdiniz? Nova 7'nin rahat olmadığını düşünüyorlar.

Deneme şansın olmuş rahatlık konusunda nasıldı?

Rahatlık konusunda 2-3 DK deneyimle konuşmak zor ama SteelSeries her zaman rahat kulaklık üretir ben bir sorun yaşamamıştım dediğim gibi ben olsma nova alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı