Blackshark V2 sesi değişiyor mu?

Eğer THX modunu aşık YouTube'da diğer insanlara bakıp ona göre profil yaparsanız THX nimetini anlayacaksınız emin olabilirsin oyun bittikten sonra stero moda geçebilirsin.

Oyunu kapadıktan sonra stereo moduna geçişi otomatik ayarlanabiliyor değil mi? Her defasında bizim yapmamıza gerek yoktur umarım.

Oyunu kapadıktan sonra stereo moduna geçişi otomatik ayarlanabiliyor değil mi? Her defasında bizim yapmamıza gerek yoktur umarım.
Hayır onu siz kendiniz seçeceksiniz zaten tek tek kapatıp ayar ile uğraşmak yerine profil atayıp üzerine oyun ismi yazarak oyuna girdiğinde yada girdikten sonra profili seçince direkt tüm ayarları o profildeki ayara çeviriyor oyunu kapayınca profili atıyorum stereo diye kaydettiniz onu seçince eski düz ayarlarına alırsınız bu şekilde daha kolay ve rahattır.

Hayır onu siz kendiniz seçeceksiniz zaten tek tek kapatıp ayar ile uğraşmak yerine profil atayıp üzerine oyun ismi yazarak oyuna girdiğinde ya da girdikten sonra profili seçince direkt tüm ayarları o profildeki ayara çeviriyor oyunu kapayınca profili atıyorum stereo diye kaydettiniz onu seçince eski düz ayarlarına alırsınız bu şekilde daha kolay ve rahattır.

Bahsettiğiniz ayar kısmı burası sanırım değil mi?

Dosya Ekleri

• razer-blackshark-v2-mixer-screen-100853197-large.jpg
    razer-blackshark-v2-mixer-screen-100853197-large.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 72
Evet profil kısım yazan bölge oraya istediğiniz kadar profil ekleyip ve o profile ait ayarları kaydedebilirsiniz.

Evet profil kısım yazan bölge oraya istediğiniz kadar profil ekleyip ve o profile ait ayarları kaydedebilirsiniz.

Sormak istediğim şu mesela ben o profil kısmına tek bir profil eklemek istiyorum. Altta zaten oyun ekleme kısımları var örneğin hunt: Showdown ekleyeceğim competitive mod açacağım mesela. Oyunu kapattığımda competitive modda kalmayacaktır herhalde değil mi? Oyunu kapattığımda hangi moda geçecek yani?

Çünkü her oyun için üstteki profile kısmından profil açmaya gerek yok gibi. Altta oyun ekleme kısmı var çünkü.

Son düzenleme:
Olabilir dediğiniz gibi ama bende o bölüm sorunluydu o yüzden profiller arası geçiş yaparak kullanıyordum isterseniz daha ben hiç denemedim.

İstersen yaparsan şöyle hangi oyunda veya uygulamada hangi modda çalışması gerektiğini seçebilirsin.

Aynen o attığım görseldeki gibi her biri ayarlanabiliyor olması lazım çünkü profiller arası geçişi seçmek uğraştırır açıkçası.

Olabilir dediğiniz gibi ama bende o bölüm sorunluydu o yüzden profiller arası geçiş yaparak kullanıyordum isterseniz daha ben hiç denemedim.

Şu anda da sorunlu mu hocam? Profiller arası geçiş uğraştırmıyor mu sizi yani sürekli seçmek vs.
Tek profil yapıp uygulamalara göre ayarlama yöntemi çok daha kullanışlı aslında.

Sorunlu değil ilk yüklediğimde bir önceki kulaklık yüzünden çalışmıştı tüm yüklü gözüken oyun simgeleri silmiştim düzeldi sonra daha da uğraşmadım dediğim gibi bayadır kullandığımdan yazılımı bilmiyordum başta sonra o şekilde alıştım zor da gelmedi profiller arası geçmek.

Sorunlu değil ilk yüklediğimde bir önceki kulaklık yüzünden çalışmıştı tüm yüklü gözüken oyun simgeleri silmiştim düzeldi sonra daha da uğraşmadım dediğim gibi bayağıdır kullandığımdan yazılımı bilmiyordum başta sonra o şekilde alıştım zor da gelmedi profiller arası geçmek.

Anladım tamamdır hocam kulaklığı sipariş verdim geldiği zaman takıldığım yer olursa size sormak isterim.

Geri
Yukarı