Blackshark V2 sesi değişiyor mu?

Teşekkür ederim hocam umarım öyledir hafif bir kulaklık olduğu için kullanmak istiyorum açıkçası. Cloud 2 başımı ağrıtıyor ve memnun kalırsam direk Cloud 2'i satacağım.
Konfor ve ağırlık konusunda pek sıkıntı yaşamazsınız ancak belki yanlardan sıkabilir çünkü çok hafif olduğundan üsten değilde yanlardan tutunuyor onu da kutuya yada kasaya koyarak zamanla gevşetebilirsiniz.

Aynen o attığım görseldeki gibi her biri ayarlanabiliyor olması lazım çünkü profiller arası geçişi seçmek uğraştırır açıkçası.

Şu anda da sorunlu mu hocam? Profiller arası geçiş uğraştırmıyor mu sizi yani sürekli seçmek vs.
Tek profil yapıp uygulamalara göre ayarlama yöntemi çok daha kullanışlı aslında.
Bende sorun yok hangi uygulamada ne seçtiysem o

cloud 2 den bu kulaklığa geçtiğim için o kadar pişmanım ki... Resmen ince kablosu kısa 5-6 ay içinde bozulur gibi duruyor. Keşke THX açınca sesler tiz olupda mide bulandırmasaydı...
İnce hesap ürünü iade almıyor THH başvuracağım bu kulaklık ta sesler cloud 2 nin equalizer apo ile yanından geçemez.

cloud 2 den bu kulaklığa geçtiğim için o kadar pişmanım ki... Resmen ince kablosu kısa 5-6 ay içinde bozulur gibi duruyor. Keşke THX açınca sesler tiz olupda mide bulandırmasaydı...
İnce hesap ürünü iade almıyor THH başvuracağım bu kulaklık ta sesler cloud 2 nin equalizer apo ile yanından geçemez.
1 yıldır kullandım sorun olmadı o kadar beğendim ki pro modelini aldım, thx sesini default olarak bırakmayın YouTubedan her oyuna özel ayar yapanlar var onlara bakıp onun gibi yapın

1 yıldır kullandım sorun olmadı o kadar beğendim ki pro modelini aldım, thx sesini default olarak bırakmayın YouTubedan her oyuna özel ayar yapanlar var onlara bakıp onun gibi yapın
V2 kablolu modeline göre ses kalitesinde artış var mı? Yoksa kablosuz mu sadece?

V2 kablolu modeline göre ses kalitesinde artış var mı? Yoksa kablosuz mu sadece?
Kalitesinde artış fark etmedim ne yalan söyliyim ama kabloluda thx açıp boost açınca bir cızırtı olurdu o yok
Ama bence alınmaz özellikle bu fiyata gereksiz benim düşüncem bu yönde hem batarya olduğu için Bi tık daha ağır kabloluya göre paran varsa alınır ama zora sokup alınacak bir farklılık yok 2400 çok yüksek... Bence olmadı gereken 1200 tl pro 850 tl kablolu

bu üründe sesler üst üste biniyor gibi neden bir türlü alışamadım bu ürüne hala anlamış değilim evet güzel ama aklım hep cloud 2 de kaldı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı