BlackShark V2 Special Edition fiyatı neden ucuz?

Baha234

Hectopat
Merhaba, Razer BlackShark V2 almaya karar verdim ancak fiyat konusunda bir şüpheye düştüm. BlackShark V2 Special Edition 2650 TL iken normal V2 3579 TL. Special Edition'un ucuz olmasının sebebi fiyat güncellenmemiş vs olması mı? Bilgisi olan biri beni aydınlatırsa sevinirim.

Vatan Bilgisayar'daki fiyatından bahsediyorsunuz değil mi?

Link atar mısınız ürünleri?
Yüksek ihtimal budur.

MediaMarkt fiyat güncellemesi yapmamış olabilir. Special Edition ile normali arasında renk farkı dışında her şey aynı. Belki Special Edition daha az sattığı için kampanya yapmış olabilirler (düşük ihtimal).

Son düzenleme:
Special Edition MediaMarkt.
Normal MediaMarkt.

Special Edition Vatan.
Normal vatan 3200TL mış Vatan da.

@CS Relboron

Special Edition MediaMarkt.
Normal MediaMarkt.

Special Edition Vatan.
Normal vatan 3200TL mış Vatan da.

@CS Relboron
Hocam isim ve görsellere bakıldığında ikisi de usbli ve ses kartlı modeller görünüm farkı dışında teknik olarak farkları yok hatta special editonda pasif gürültü engelleme özelliği varmış muhtemelen stok durumlarıyla alakalı bir durum normal v2 stokları sürekli yenilendiğinden ve dolara göre hesaplandığından fiyat artıyor, special edition alınır yani mantıken.

Hocam isim ve görsellere bakıldığında ikisi de USB'li ve ses kartlı modeller görünüm farkı dışında teknik olarak farkları yok hatta Special editonda pasif gürültü engelleme özelliği varmış muhtemelen stok durumlarıyla alakalı bir durum normal V2 stokları sürekli yenilendiğinden ve dolara göre hesaplandığından fiyat artıyor, Special Edition alınır yani mantıken.

Teşekkürler. Sanırım birde Special Edition'da ayrıyeten taşıma çantası da varmış. Daha uygun bulmuşken bir tane sipariş verdim.

Special Edition şuan Trendyol'da 3 bin lira satıcıda Vatan Bilgisayar. Sanırım kampanya var. Bende sipariş verdim umarım üzmez uzun vadede işimi görsün istiyorum.

Geri
Yukarı