Blackshark V2 THX spatial Audio key alınmıyor mu?

Enes Bahadir

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Merhabalar blackshark V2 satın aldım. Reddit'te falan ücretsiz olarak THX spatial Audio programı için aktivasyon kodu alınabildiğini falan gördüm. Yardımcı olabilecek var mı? Alan var mı bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
V2 aldıysan zaten bir şey almana gerek yok ek olarak, razer synapse indir devam.
V2 modelinde USB ile geliyor zaten USB takınca Synapse üzerinden THX aktifleştirebiliyorsunuz. Key yok USB modelinde.
Demek istediğim şu THX Spatial Audio - Surround Sound Application bunu almaya gerek yok mu yani, bu programla daha iyi sesler alınabildiğini duydum filmlerde vs. Ben bu programı aktif edecebileceğimi sanıyordum free olarak 20 dolar vermeden , ses artı aynı işlevi görüyor o zaman doğru anlamışmıyım ?

Demek istediğim şu THX Spatial Audio - Surround Sound Application bunu almaya gerek yok mu yani, bu programla daha iyi sesler alınabildiğini duydum filmlerde vs. Ben bu programı aktif edecebileceğimi sanıyordum free olarak 20 dolar vermeden , ses artı aynı işlevi görüyor o zaman doğru anlamışmıyım ?
Evet doğru duydunuz filmlerde ve müziklerden daha çok oyunlarda etkisi gördüm ben şahsen yada o tarz filmler izlemediğimdendir. Bahsettiğim V2 Usb olan model onda dahili geliyor. V2X modeli var bir de onda ses kartı olmadığından THX yok.

Bende V2 X Modeli var THX Spatial Audio'yu ücretsiz Bir Şekilde Kullanamıyorum Kayıt ettirdim Kulaklıgı Fakat 20 Dolar İstiyor Kullanabilmem İçin :(

Bende V2 X Modeli var THX Spatial Audio'yu ücretsiz Bir Şekilde Kullanamıyorum Kayıt ettirdim Kulaklıgı Fakat 20 Dolar İstiyor Kullanabilmem İçin :(
Ben DAC'a bağladım bam güm :D
1690823637789.png

Geri
Yukarı