Sinerji Prometheus sistem alınır mı?

Eğer bütçe artmazsa ve daha sonra ekran kartı takılmasının bir sakıncası olmazsa, DDR5, 8500G'li veya 8600G'li apu sistem de alınabilir.
Güncel oyunları oynamadıktan sonra ne anlamı kaldı apu sistemin? artısı ne onu anlamadım dahili grafik kartı istiyorsa üstüne ekleyip 7600 alabilir.

Güncel oyunları oynamadıktan sonra ne anlamı kaldı apu sistemin? artısı ne onu anlamadım dahili grafik kartı istiyorsa üstüne ekleyip 7600 alabilir.
Dediğim gibi eğer bütçe daha artmazsa buda bir alternatif olabilir. Bu bütçede AM4 soketli ve DDR4 sistem almak parasına yazık olur ve bileşenleri güncel teknolojilerde olmayacak. Yükseltme yapmak istediğinde daha rahat olur çünkü seçenekleri daha da fazla olacak

Ama en mantıklısı bütçenin artmasını biraz daha bekleyip direk ekran kartlı sistem almaktır bence de. Apu sisteme girince, ekran kartı takıldığında biraz pahalıya gelir sistemin toplam fiyatı.

Son düzenleme:
Dediğim gibi eğer bütçe daha artmazsa bu da bir alternatif olabilir. Bu bütçede AM4 soketli ve DDR4 sistem almak parasına yazık olur ve bileşenleri güncel teknolojilerde olmayacak. Yükseltme yapmak istediğinde daha rahat olur çünkü seçenekleri daha da fazla olacak.

Ama en mantıklısı bütçenin artmasını biraz daha bekleyip direk ekran kartlı sistem almaktır bence de. APU sisteme girince, ekran kartı takıldığında biraz pahalıya gelir sistemin toplam fiyatı.

Ben olsam 2. el alırdım APU almaktansa.

Yeni konular

Geri
Yukarı