BlackShark V2 USB vs HyperX Cloud II

Floppy

Hectopat
Daha fazla  
Anakartım MSI B350 Tomahawk ve bu iki kulaklık arasında kaldım. Hangisinin ses kalitesi ve mikrofon kalitesi daha iyi?
FPS oyunları oynuyorum daha çok mikrofon önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
BlackShark V2 USB. HyperX mikrofonu pek de iyi değil.

Blackshark V2 mikrofonda ve ses kalitesinde daha iyi. Üstelik Cloud 2'nin yazılımı yok diye biliyorum. Blackshark V2'nin yazılımınde ses ve mikrofon için bir sürü ayar var. Üstelik bu ayarları kapsayan profiller oluşturabilirsin. Oynadığın oyunda ses kasmak için ayrı profille oyun için maksimum verim alabilirsin.

BlackShark V2 mikrofonda ve ses kalitesinde daha iyi. Üstelik Cloud 2'nin yazılımı yok diye biliyorum. BlackShark v2'nin yazılımınde ses ve mikrofon için bir sürü ayar var. Üstelik bu ayarları kapsayan profiller oluşturabilirsin. Oynadığın oyunda ses kasmak için ayrı profille oyun için maksimum verim alabilirsin.

BlackShark v2'yi alıyorum başka bir öneriniz var mı peki.

Blackshark V2 mikrofonda ve ses kalitesinde daha iyi. Üstelik Cloud 2'nin yazılımı yok diye biliyorum. Blackshark V2'nin yazılımınde ses ve mikrofon için bir sürü ayar var. Üstelik bu ayarları kapsayan profiller oluşturabilirsin. Oynadığın oyunda ses kasmak için ayrı profille oyun için maksimum verim alabilirsin.
RAZER Blackshark V2 Usb Enhancer 7.1 Surround Gaming Kulaklık Siyah Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Bu dimi bahsettiğiniz kulaklık bide

Kablosuz olan Blackshark V2 Pro kullanıyorum, kuzenim de kablolu Blackshark V2 kullanıyor ve deneyimleme şansım olduğundan öneriyorum. Dikkat etmen gereken şey kulaklığı taktığın USB port dandik olmasın. Kuzenim monitörün USB portuna taktığında kulaklık sapıtıyordu, kasa arkasında anakartın USB 3 portuna takınca düzeldi. USB 3 portuna ihtiyaç duymasa da çoğunlukla USB 3 portu yüksek veri aktarımı için kaliteli ve stabil güç beslemesine sahip USB 2 portlara göre.

RAZER Blackshark V2 Usb Enhancer 7.1 Surround Gaming Kulaklık Siyah Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Bu dimi bahsettiğiniz kulaklık bide
Evet, bu.

Anakartım MSI B350 Tomahawk ve bu iki kulaklık arasında kaldım. Hangisinin ses kalitesi ve mikrofon kalitesi daha iyi?
FPS oyunları oynuyorum daha çok mikrofon önemli.
Ben Blackshark V2'nin FPS oyun performansından memnun kalamayıp iade etmiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı