HyperX Cloud II vs BlackShark V2 X

Alycx

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben bilgisayar alıyorum. Bunun üstüne güzel hoparlör ve kulaklık alacağım. Yalnız 2 kulaklık arasında kaldım. Birincisi HyperX Cloud II, 2. ise Razer BlackShark V2 X (HyperX saat 5 Mayıs cuma günü saat 00.00 zam geldi sanırım. Akakçe'ye baktım 1.880 TL'den 2.360 TL olmuş yanlış hatırlamıyorsam). Benim için önemli olan bir konu kulaklıkta mikrofon kalitesidir. Yeri geldi mi video çekeceğim zaman güzel sesimi alması ve arkadaşlarımla Discord'dan konuşma esnasında mikrofondan güzel ses çıkmasını isterim. HyperX'ya da Razer BlackShark V2 X'den başka bir önerebileceğiniz bir hoparlör ve kulaklık varsa buyurun konuma yanıt veriniz. İyi günler.

V2 X Cloud 2 rakibi değil V2 Cloud II rakibi. V2 X Cloud II'ye göre rezalet bile denilebilir. 1000TL bandında Arctis 1 Nova alın indirimdeydi Mediamarkt'da V2X'den daha iyi ama onun dışında Cloud II öneririm ya da direkt V2 düz olan.

Bende az önce YouTube videolarından her iki kulaklığın mikrofon kaydını dinledim

Evet şuan onun fiyatı 1.114 TL var uygun fiyata hatta şimdi amazon'da HyperX cloud II buldum 1.890 TL
V2 X değil hocam V2. 1114 olan V2 X.

V2 X ile V2 arasında fark göremedim?
Her şeyiyle farklı iki ürün. Görünüşüne aldanmayın. Görünüşleri aynı.

V2 X olanın Razer logosu siyah, V2 olanın Razer logosu yeşil.

Geri
Yukarı