Blackshark V2 vs. Cloud Alpha S

Kraken TE genel olarak Oyunda iyi, müzikte çok da iyi değil fakat Blackshark V2 ikisinde de iyi denilmişti bana. Bu yüzden Kraken TE'yi elemiştim. Neredeyse kimse Alpha S demedi, o zaman Blackshark V2 daha mı iyidir?

İki kulaklığı kullanan biri vardı. Biraz eskidi konusu. Oyunlarda Alpha S'in bir daha iyi olduğunu söyledi. Fakat müzikte, konforda ve kişisel bir şey tabi ses yüksekliğinde V2'nin daha iyi olduğunu belirtti. Hangisine ağırlıkla kullanacaksanız ona göre tercih edebilirsiniz. Oyunda Alpha S, müzikte V2.

İki kulaklığı kullanan biri vardı. Biraz eskidi konusu. Oyunlarda Alpha S'in bir daha iyi olduğunu söyledi. Fakat müzikte, konforda ve kişisel bir şey tabii ses yüksekliğinde v2'nin daha iyi olduğunu belirtti. Hangisine ağırlıkla kullanacaksanız ona göre tercih edebilirsiniz. Oyunda Alpha S, müzikte v2.

Ben çok oyun oynuyarım ama aynı zamanda müzikte az buz dinlemem hangisini önerirsin?

Ben çok oyun oynuyarım ama aynı zamanda müzikte az buz dinlemem hangisini önerirsin?
Alpha S, sağlamlık anlamında daha iyidir. Ses olarak ikisi de çok benzer gözüküyor aslında tercih meselesi müzikte dinlerseniz V2 daha iyi olduğundan V2 önerirdim. V2'nin konforu da bir tık önde gözüküyor. İade kabul eden yerden alma şansınız varsa denemenizi öneririm.

Geri
Yukarı