Cloud 2 vs. Cloud Alpha S vs. Blackshark V2

Bütçe
1000
Zaten öyle yapmışsın. O zaman geriye 2 tane kaldı Alpha S ve blackshark v2.
Evet ama ben indirimden almistim. 950 TL gibi bir fiyata geldi, bu fiyata rakibi de yok. Simdiki piyasaya gore hangisi tercih edilmeli, size kalmis.

Piyasaya baktim da sanki fiyatlardan dolayi Razer tercih etmek daha mantikli gibi. Butce sorunum yok, her turlu alirim diyorsaniz ikisini karsilastirin ama Alpha S beni zorlar diyorsaniz bence Razer alin direkt.

Alpha S genel olarak kronik ses kartı sorunlu. Düşük ve boğuk ses gibi problemleri var ama karşınıza çıkmazsa güzel kulaklıktır. Cloud 2 artık eskidi onun yerine Cooler Master MH752 alabilirsiniz. @Msevket44 hocam BlackShark V2 kullanıyor sormak istediğin bir şey varsa ona sorabilirsin. Ama bana kalırsa Cooler Master MH752 al kullandım ve başarılı bir kulaklık. Pro X'den bile daha kaliteli bir kulaklık araştırmanı öneririm.

Evet ama ben indirimden almistim. 950 TL gibi bir fiyata geldi, bu fiyata rakibi de yok. Simdiki piyasaya gore hangisi tercih edilmeli, size kalmis.

Piyasaya baktim da sanki fiyatlardan dolayi Razer tercih etmek daha mantikli gibi. Butce sorunum yok, her turlu alirim diyorsaniz ikisini karsilastirin ama Alpha S beni zorlar diyorsaniz bence Razer alin direkt.

Şu anda en iyisi Alpha S'nin indirime girmesini beklemek zaten şu anki kulaklığım gıcır ama çok konforlu değil Gamepower mikaw kullanıyorum.
Alpha S genel olarak kronik ses kartı sorunlu. Düşük ve boğuk ses gibi problemleri var ama karşınıza çıkmazsa güzel kulaklıktır. Cloud 2 artık eskidi onun yerine Cooler Master MH752 alabilirsiniz. @Msevket44 hocam blackshark V2 kullanıyor sormak istediğin bir şey varsa ona sorabilirsin. Ama bana kalırsa Cooler Master MH752 al kullandım ve başarılı bir kulaklık. Pro X'den bile daha kaliteli bir kulaklık araştırmanı öneririm.

Tavsiyen için teşekkürler araştırıyorum şu an.

Birisi hem V2 hemde Alpha S kullanmıştı görüşünü sorduğumda CS GO için test etmişti. Alpha S bir tık oyunda daha iyi olduğunu söyledi. Ancak müzikte ve konfor, yazılım konusunda V2 önde. Tercih meselesi daha çok. Ben müzik kullandığımdan ve yazılım sevdiğimden V2 seçmiştim ama o olmasa Alpha S yada G PRO X derdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı