BlackShark V2 vs Kraken Tournament Edition vs HyperX Cloud II

Bütçe
800-900

holydevil

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

800-900TL civarı bütçem var.

3 kulaklık arasında kaldım. Genel olarak kulaklıktan beklentim uzun kullanımda baskıdan dolayı ağrı yaratmaması çok önemli ve FPS oyunlarında güzel ses kasabileceğim bir ürün olmalı.

BlackShark V2'yi 3 - 4 gün kullandım. Kafaya çok baskı yapıyor yanlardan. Kulaklık çok sıkı. Sonradan açılıyor falan diyorlar ama bilmiyorum.

FPS oyunlarında HyperX'den şaşma derim. Gerçekten adamlar yapıyor bu ses olayını. Ayrıca Cloud II alma. 100 TL daha ucuza daha iyi performans veren Cloud Alpha modeli var. Cloud II'den kesinlikle ses ve mikrofon bakımından daha iyi.

Diğer iki Razer kulaklığın performansları hakkında bir şey diyemeyeceğim çünkü bilmiyorum.

Son düzenleme:
Blackshark v2'yi 3 - 4 gün kullandım. Kafaya çok baskı yapıyor yanlardan. Kulaklık çok sıkı. Sonradan açılıyor falan diyorlar ama bilmiyorum.

Benzer karşılaştıramalara baktığımda en rahatı blackshark yazıldığını görmüştüm. Şu an daha da kararsız kaldım blackshark modeline 1 tık daha yakındım ama şimdi daha da kararsızım :D
Cloud II ya da Cloud Alpha. İkiside olmaz dersen Kraken.
Cloud II de sanırım dip ses sorunu olabiliyormuş ve eski model

Kafa yapınıza bağlı daha çok dediğim taktik ile gevşiyor ben de öyleydi yanlardan baskı yapıyordu zamanla gevşedi o taktiği yaparak. Cloud 2 denemedim ama V2 müziklerde ve filmlerde daha başarılıdır. Oyunlarda ikisi de çok iyidir bana göre tamamen tercih meselesi. Deneme imkanınız yoksa iade kabul eden bir internet sitesinden almanızda fayda var.

3 kulaklıktan 1tanesini elemem gerekse hangisi olur sizce? Ona göre 2 ürün arasında kıyas yapmak istiyorum.
Kafa yapınıza bağlı daha çok dediğim taktik ile gevşiyor ben de öyleydi yanlardan baskı yapıyordu zamanla gevşedi o taktiği yaparak. Cloud 2 denemedim ama V2 müziklerde ve filmlerde daha başarılıdır. Oyunlarda ikisi de çok iyidir bana göre tamamen tercih meselesi. Deneme imkanınız yoksa iade kabul eden bir internet sitesinden almanızda fayda var.

V2 modelinde eksik gördüğünüz bir şey var mı? Üründen memnun musunuz?

Son düzenleme:
3 kulaklıktan 1tanesini elemem gerekse hangisi olur sizce? Ona göre 2 ürün arasında kıyas yapmak istiyorum.

V2 modelinde eksik gördüğünüz bir şey var mı? Üründen memnun musunuz?
Kraken TE ve V2 modelini kullandım. TE'nin iki avantajı vardı daha sağlam bir kulaklık ve ses kartındaki işlev daha iyiydi, çoğu kulaklıkta olmayan GAME/CHAT ayarı mevcuttu çok şart değil ama örneğin 7.1 açmak ekolayzır gibi ayarlardan konuşanların sesi etkilenmiyordu. Ses kalitesi ve dengesi, konfor (bende ikisi de iyiydi ancak V2 daha hafif), mikrofon ayarı yapabilme konusunda V2 daha iyidir.
V2'de eksik gördüğüm şey tellerden dolayı üstüne basma oturma gibi durumda bükülebilir, kırılacak hissi yok ama dikkat etmekte fayda var. Ses kartın kablosu kısa, kasanız alttaysa ön girişten bağlamak zorundasınız.

Geri
Yukarı